Fuardaki Mobilyacılara Başkan Dopingi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Uluslararası Fuar Alanı'nda 26. kez düzenlenen MODEKO 2015 Mobilya Fuarı katılımcılarını ziyaret etti.Ege Bölgesi ve Türkiye'deki üreticiler için fuarın dünyaya açılan bir pazar ve kapı etkinliği olduğunu vurgulayan Başkan Kocaoğlu, İzmir'i fuarcılığın açık ara merkezi yapmak için herkesin desteğini beklediklerini söyledi.

Türkiye ve dünyanın önemli sektörel organizasyonları arasında başarıyla yer alan MODEKO 2015 26. İzmir Mobilya Fuarı yerli ve yabancı sektör profesyonellerinin büyük ilgisini çekti. Mobilya Mağazaları, Zincir Mağazalar, Toptancılar, Dağıtıcılar, İthalatçılar, İhracatçılar, Profesyonel Satın Alma Yetkilileri, Bayiler, Mimarlar, İç Mimarlar, Dekoratörler, Endüstriyel Tasarımcılar, Taahhüt Firmaları ve Mobilya Yan Sanayi Üreticilerinden oluşan çok sayıda nitelikli alıcı MODEKO'ya adeta akın etti. Yoğunluk nedeniyle konaklayacak otel bulmakta zorlanan İzmir Mobilya Fuarı ziyaretçileri programları dahilinde katılımcı stant ve üretim alanı ziyaretlerini sürdürüyor. Fuarın açılışından itibaren peş peşe gelen iş bağlantıları sektörde bayram havası oluşturdu.

26 yıldır aynı yerleşkede düzenlenen ve gelecek sene yeni fuar alanına geçiş yapacak olan MODEKO İzmir Mobilya Fuarı'nı organizasyonun 3. gününde İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ziyaret etti. Başkan Kocaoğlu'na stant ziyaretlerinde Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen, Yönetim Kurulu Başkanı Doğan İşleyen ve İzmir Mobilyacılar Odası Başkanı Tevfik Özdemir nezaret etti. Katılımcıları tek tek ziyaret ederek başarı dileyen Başkan Kocaoğlu'na üreticiler büyük ilgi gösterdi. Üreticilerin İzmir'i mobilyanın başkenti yapmak için işbirliğini arttırma isteği Başkan Kocaoğlu'nu memnun etti. Zaman zaman esnaflık döneminde yaşadıklarından örneklerde veren Başkan Kocaoğlu üreticinin her zaman yanında olmaya ve destek vermeye devam edeceklerini söyledi.

Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen yeni fuar alanında MODEKO İzmir Mobilya Fuarı'nı en az yüzde 40 büyütme hedefinde olduklarını ifade etti. Yeni fuar alanında 2-3 kat daha fazla alan kullanmak istediklerini belirten katılımcılar Başkan Kocaoğlu'na yeni fuar alanı hakkında merak ettikleri soruları yöneltti. Ege Bölgesi ve Türkiye'deki üreticiler için fuarın dünyaya açılan bir pazar ve kapı etkinliği olduğunu vurgulayan İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Aziz Kocaoğlu, İzmir'i fuarcılığın açık ara merkezi yapmak için herkesin desteğini beklediklerini söyledi. Başkan Kocaoğlu, “2015 yılını yeni fuar alanımızın açılışıyla birlikte İzmir fuarcılığı için bir dönüm noktası olarak değerlendiriyoruz. İzmir fuarcılığını bugün bulunduğu hollerden kat be kat fazla büyütmeye çalışacağız. Bunu tabi ki İzmirli hemşerilerimiz ve sektör temsilcilerimizin desteği ile yapacağız. Ege Bölgesi ve Türkiye’deki üreticilerimiz açısından burası dünyaya açılan bir pazar, bir kapı etkinliği. Herkesin desteğini bekliyoruz. İzmir fuarcılığın zaten merkezi ama bu özelliğini daha da geliştireceğiz. Altyapı eksiklerimiz bitti. 25 Mart’ta hem Fuar İzmir’in hem Mermer Fuarı’nın açılışını birlikte gerçekleştireceğiz”dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı, Aziz Kocaoğlu, Uluslararası Fuar Alanı, MODEKO, 2015 Mobilya Fuarı, izmir fuarcılık, Efor Fuarcılık, Nuray Eyigele İşleyen