HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 11 Eylül 2019

FOÇANIN YENİ EMNİYET MÜDÜRÜ ÖZGÜR ARSLAN GÖREVE BAŞLADI

Magazinizmir
İzmir’in Foça İlçesi’nin yeni Emniyet Müdürü Özgür Arslan göreve başladı. Özgür Arslan, görevi Ankara’ya atanan Foça’nın ilk kadın Emniyet Müdürü Gülcan Coşkun’dan devraldı.

1976 yılı Afyon’un Dinar İlçesi doğumlu olan 3.ncü sınıf Emniyet Müdürü Özgür Arslan 1998 yılında Ankara Polis Akademisi’ni bitirdi. İlk görev yeri olarak aynı Akademi’de 2 yıla yakın bir süre çalıştı. 2000 -2006 yılları arasında İzmir’in Konak İlçesi’nde, 2006 -2010 yılları arasında Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü’nde, 2010-2019 yılları arasında da İzmir’in Karabağlar, Çiğli ve Menemen İlçe Emniyet Müdürlükleri Asayiş Şubelerinde birim amiri ve Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı.
Evli ve iki çocuk babası olan Özgür Arslan Emniyet Müdürü olarak ilk görev yerinin Foça olmasından büyük memnuniyet duyduğunu söyledi. Arslan; “Foça genel anlamda asayiş yönünden sıkıntısı olmayan bir yer. Foçanın huzuru için ekip arkadaşlarımla birlikte 24 saat çalışmaya, bu huzurlu havayı sürdürmeye çalışacağız. Görevimizi Foça halkıyla birlikte, onlardan destek ve güç alarak yapacağız”dedi.

 

 

FACEBOOK İLE BAĞLAN