Esora Yatırım Yacht Garage'la Boat Show'da Fırtına Gibi Esti

Bora Özer, Volkan Özer ve Ferhan Kâya tarafından kurulan ve inovatif ürünleri Türk tüketicisiyle buluşturan Esora Yatırım, Türkiye distribütörlüğünü yaptığı ve %75 hissesine sahip olduğu İtalya merkezli Yacht Garage markasıya CNR Avrasya Boat Show'da ilgi odağı oldu.Dünya çapında başarı yakalamış, ancak Türkiye'de henüz bilinmeyen yenilikçi ürünlere yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Esora, bugün en iyi İtalyan teknolojisi olarak kabul edilen Yacht Garage ürünlerini, müşterilerin istekleri doğrultusunda özel olarak hazırlıyor.

CNR EXPO Yeşilköy’de bu yıl 7’ncisi düzenlenen ve karada yapılan dünyanın en büyük 2. fuarı olan CNR Avrasya Boat Show'da, hangar yapan tek firma da olan Esora Yatırım, Yacht Garage markasıyla; geçici yat garajı, şişirilebilir yat garajı, makine ve aksesuarlar, ekoloji ve güvenlik ve elektrostatik yat boyama alanlarında dünyanın en kapsamlı hizmetini veriyor.

Denizcilik sektöründe uzun yıllara dayalı deneyimlere sahip olan Yacht Garage, aynı zamanda ''Çevre Dostu Tersane Programı''yla da, tersanelere çevre koruma standartlarına göre kendilerini yenileme ve geliştirme fırsatı sunuyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER esora yatırım, cnr expo, cnr avrasya boat show, boat show fuarı, Yacht Garage, bora özer, volkan özer, ferhan kaya