Enerji Dolu “VITALITY” Toplantıları Swissôtel Büyük Efes’te

Enerjinizi en üst düzeye çıkaracak egzersizler ve sağlıklı molaları içeren “Vitality ToplantıPaketi”yle toplantılar Swissôtel Büyük Efes’te daha verimli geçiyor.Dünyanın dört bir yanındaki Swissôtel Hotels & Resorts zincirinin bağlı olduğu 31 otelde 2012 yılından bu yana uygulanmakta olan “Vitality-SağlıklıYaşam” konsepti, misafirlerine her alanda sağlık ve zindelik vadeden çözümler sunuyor.

Zincirin bağlı olduğu otellerde konaklamakta olan misafirlerin ister odalarında isterlerse otel dışında rahatlıkla spor yapmalarını ve sağlıklı yiyecekler tüketerek günlerine tazelik katmalarını amaçlayan bu sağlıklı yaşam programı, “Vitality Toplantı Paketi”yle İzmir, İstanbul veAnkara’daki Swissôtel’lerde toplantı yapan firmalara ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

“Vitality Toplantı Paketi”nde yer alan program, Pürovel Spa&Sport antrenörüyle birlikte10 dakika nefes egzersizi ile başlıyor. Böylece, katılımcıların toplantılarına odaklanmaları arttırılarak toplantı esnasında daha proaktif olmaları sağlanıyor. Sağlık ve zindelik veren yiyeceklerle hazırlanan öğle yemeği ardından 20 dakikalık yürüyüş ise kan ve şeker oranını dengeleyerek sizlere tazelik kazandırıyor. “Vitality” temalı kahve molaları ile zenginleşen toplantı paketinin sonunda ise endorfinsalımını arttırarak, stress seviyesini azaltacak egzersizler ile misafirlerin toplantıyı verimli bir şekilde sonlandırmaları sağlanıyor.

Swissôtel Büyük Efes, Satış&Pazarlama Direktörü Pamela Tito, “Vitality-SağlıklıYaşam” konseptlerinin 3 yıldır tüm zincir otellerle aynı anda, 21 Mart’ta kutladıkları Sağlıklı Yaşam Günü ile doğduğunu ve “Vitality Toplantı Paketi”yle daha da zenginleştiğini ifade etti. Tito, yoğun iş temposu arasında misafirlerinin spor için kendilerine zaman ayıramadıklarını belirtti. Bu fikriyle yola çıkarak oluşturdukları toplantı paketi sayesinde misafirlerinin toplantılarının daha verimli ve etkin geçtiğini sözlerine ekledi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Swissôtel Büyük Efes, Swissôtel Hotels & Resorts, Vitality-Sağlıklı Yaşam, “VITALITY” Toplantıları, Pürovel Spa&Sport, Pamela Tito, Sağlıklı Yaşam Günü ,“Vitality Toplantı Paketi”