Elmas Grup Lojistik Ödüle Doymuyor

Elmas Grup Lojistik, İzmir Ticaret Odası’nın ‘Geleneksel Vergi Ödül Töreni’nde aldığı 2 Altın Madalya ile 44. Uluslararası Nakliye ve Antrepo Grubu’nda 2012 yılının şampiyonu oldu.Lojistik sektöründe getirdiği inovatif çözümlerle farklı konumda yer alan Elmas Grup Lojistik Taşımacılık Depolama Dağıtım ve Ticaret A.Ş., İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı ve İzmir Ticaret Odası tarafından 2 kategoride altın madalya ile ödüllendirildi. Elmas Grup, 44. Uluslararası Nakliye ve Antrepo Grubu’nda 2012 yılının ‘Döviz Kazandırıcı Hizmetler’de gösterdiği üstün başarı ve ‘Yüksek Ticari Kazanç’ beyan ederek ülke ekonomisine yaptığı katkılardan dolayı iki dalda da altın madalya aldı. Ödülleri, İzmir Ekonomi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tunçtan Baltacıoğlu ve Gediz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Seyfullah Çevik’in elinden alan Elmas Grup Lojistik A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Elmasoğlu, “Lojistik’te 2012 yılının şampiyonu biz olduk. Geçen yıl hizmete giren Nejdet Elmasoğlu Lojistik Merkezimiz ile Kemalpaşa bölgesindeki yatırım alanlarımızı 125.000 m2’ye çıkardık. 38.000 m2 yeni bir arazi daha satın alarak yatırım planlamasına başladık. Her geçen gün hedeflerimizi büyüterek ülke ekonomisine olan katkı payımızı artırmanın gayretindeyiz” şeklinde konuştu.

Elmas Grup olarak çok kapsamlı bir konseptle hizmet verdiklerini, bu sayede müşterilerinin üretim maliyetlerinde önemli avantajlar sağladıklarını sözlerine ekleyen Elmasoğlu, “Hizmet kalitemiz ve çeşitliliğimizle sektörde önemli bir açığı kapatıyoruz. İşimiz sadece taşımacılık değil; gümrükleme, depolama elleçleme gibi A’dan Z’ye lojistiğin her aşamasını kapsıyor. Bu anlamda sektördeki sayılı firmalardan biriyiz. Pazar payımızı artıracak inovatif çalışmaları destekliyor, yeni stratejiler, yeni iş modelleri geliştiriyoruz. Elmas Grup Lojistik olarak bu yönümüzle de sektörün öncü firması olmaktan mutluyuz” dedi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER elmas grup, iş dünyası izmir, elmas grup lojistik, lojistik firmaları, izmir lojistik firmaları, izmir lojistik sektörü, izmir ticaret odası, geleneksel vergi ödül töreni