Eğitimde Marka Yarattı, İzmir’den Türkiye’ye Açıldı

Melih Kahramaner’in 2004 yılında Çankaya’daki küçük bir mesleki eğitim kursu olan Bemar’ı devralarak başladığı marka yolculuğu, 10 sene içinde onu eğitim sektörünün devi haline getirdi.Bemar Kariyer Okulu, British Culture, British Town gibi markaları büyüten genç girişimci Kahramaner, Edunova Grubu olarak eğitim ve iletişim sektöründe emin adımlarla ilerliyor.

Bayilik Veriyor

Birey ve kurumların gerçek ihtiyaçlarını karşılayan eğitimler yaratma vizyonu ile yola çıkan Melih Kahramaner; İngilizce, dış ticaret, bilgisayar, muhasebe gibi mesleki kurslar veren Bemar Kariyer Okulu’nu büyüterek; İzmir, İstanbul, Eskişehir ve Kütahya’da 25 şubesi olan bir marka haline getirdi. Sadece dil eğitimi alanında uzmanlaşan British Town markasının Türkiye çapındaki; British Culture ve Amerikan Kültür Dil Okulları’nın ise İzmir’deki master franchise hakkını aldıklarını belirten Kahramaner, “İzmir’de hemen her semtte ulaşılabilir durumdayız; İstanbul, Ankara gibi metropollerin yanı sıra Konya’dan Van’a, Bursa’dan Gaziantep’e kadar franchise vererek şube ağımızı genişlettik” dedi.

Başarısının Sırrı: Standart Yakalamak

Melih Kahramaner, yarattığı markaların başarılı olmasının en büyük sırrının belli bir kalite standardı sağlamak olduğuna değinerek, “Eğitim kurumlarımızın kendi ilkeleri, hizmet standartları vardır ve her şubemizde aynı standartlar doğrultusunda eğitim verilir. Bir de en önemli hedef bizce, sonuç olmalı. Öğrencinin harcadığı para ve emeğin karşılığını vermek için tüm imkânları sunuyoruz. Modern eğitim metodları ve yeni teknolojileri eğitim sistemimize hemen adapte ederek ‘sınırsız öğrenme garantisi’ veriyoruz” dedi.

Dil kurslarında gerçek mesleği öğretmenlik olan, fonetik dil bilgisine sahip eğitmenlerle İngilizce öğreten, öğrencilerine her seviyenin iletişimini kurabildikleri “konuşma odaklı’’ bir dil eğitimi verdiklerini vurgulayan Kahramaner, şu bilgileri verdi: “Eğitim kurumlarımızda Avrupa Dil Porfolyosu kriterlerine uygun eğitim veriliyor, ‘www.verifymyportfolio.com’ web sayfası üzerinden portfolyo doğrulama imkânı sunuyoruz. Öğrencilerimizin ilk 16 ders saati içerisinde kayıtsız şartsız kayıt sildirmesine olanak tanıyor ve Türkiye’nin en büyük interaktif İngilizce eğitim sitelerine ücretsiz üyelik, ücretsiz sosyal aktiviteler gibi imkânlar sunuyoruz.”

Kurumsal Eğitimler Veriliyor

Melih Kahramaner, kurumların ihtiyaç ve beklentilerine yönelik çeşitli eğitimler de verdiklerini ifade ederek, şunları söyledi: “Kurumların yabancı dil sınavlarından tutun; yabancı dil, bilgisayar, satış ve pazarlama, kalite standartlarının geliştirilmesine yönelik pek çok çözüm sunabiliyoruz. Bu alanda büyük ihtiyaç var. Kurumsal firmalar, çalışanlarına alanında ihtisaslaşmış uzmanlar tarafından eğitim aldırmayı tercih ediyor. Bu alanda geniş bir yelpazeye sahibiz. Kurumların ihtiyaçlarına yönelik çözümler de geliştirebiliyoruz.”

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Melih Kahramaner, Bemar, Bemar Kariyer Okulu, British Culture, British Town, Edunova Grubu, İngilizce kursu, dış ticaret kursu, bilgisayar kursu, muhasebe kursu, mesleki kurslar