EGİKAD Üyelerini Yalnız Bırakmıyor

Geçtiğimiz günlerde 6’ncı kuruluş yılını kutlayan Ege İş Kadınları Derneği, (EGİKAD) üyelerinin sorunlarına da çözüm üretiyor.EGİKAD Yönetim Kurulu, geleneksel hale gelen üye iş yeri ziyaretleri ile üyelerini yakından tanırken, sorunlarını da dinleyerek çözüm üretmeye çalışıyor . Üyeleri arasında karşılıklı işbirliği ve ticareti geliştirmek isteyen EGiKAD, üye ziyaretlerine devam edecek. EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri geçtiğimiz günlerde dernek üyeleri Feray Saraçoğlu, Nursel Altunkaynak ile Danışma Kurulu Üyesi Mutlu Portakal’ın iş yerlerinde bir araya geldiler. Üye destek ziyaretlerini artık geleneksel hale getirdiklerini, fırsat buldukça üyelerinin iş yerlerine konuk olduklarını ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunduklarını ifade eden EGİKAD Yönetim Kurulu Başkanı Betül Elmasoğlu, üyelerinin de ziyaretlerden çok memnun kaldıklarını söyledi.

Sorunlara Çözüm

Kadın girişimci olmanın Türkiye’de pek kolay olmadığını, bu zorlukları aşarak kendi iş yerlerini kuran üyelerini cesaretlendirmek için de bu ziyaretleri önemsediklerini anlatan Elmasoğlu, “Geçtiğimiz günlerde yine La MED Görüntüleme Merkezi Ortaklarından Feray Saraçoğlu, Bioform Güzellik ve Eğitim Akademisi Sahibi Nursel Altunkaynak ile Danışma Kurulu Üyemiz Mali Müşavirlik ve Danışmanlık Hizmeti veren Mutlu Portakal’ın iş yerlerini ziyaret ettik. Üyelerimizin sorunlarını dinledik. Beklenti ve hedeflerini öğrendik. Bize bazı sorunlarını aktardılar. Biz de Dernek olarak bu sorunların çözümü için çalışma yapacağımızı ifade ettik. Bundan sonra da üye ziyaretlerimiz tüm hızıyla sürecek” dedi.


 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER EGİKAD, Betül Elmasoğlu, Feray Saraçoğlu, Nursel Altunkaynak, Mutlu Portakal, Ege İş Kadınları Derneği, İzmir Organizasyonlar, La MED Görüntüleme Merkezi, Bioform Güzellik ve Eğitim Akademisi, Mali Müşavirlik ve Danışmanlık Hizmeti