Egesel Triyanda Evleri İş Dünyasını Buluşturdu

Egesel İnşaat'ın, Torbalı Ayrancılar'a nefes aldıracak Triyanda Evleri projesinde özel bir dizaynla hazırlanan satış ofisi düzenlenen törenle hizmete açıldı.Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez, Bornova Kaymakamı Kadri Canan, İzmir Ticaret Odası Başkan Vekili Akın Kazançoğlu,İzmir Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Ercan Korkmaz'ın da katıldığı açılış kokteylinde, İzmirli müteahhit ve iş dünyasının tanınmış isimleri bir araya geldi.

Egesel İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şahin, Triyanda Evleri'nin kente yakınlığı ve sosyal olanaklarıyla bölgenin yeni cazibe merkezi olacağını dile getirdi.

Egesel Triyanda Evleri'nin, Egebeta Gayrimenkul Danışmanlığı'nın ilk satış ve pazarlama projesi olduğuna dikkat çeken Gafur Alişer de, “Egesel Triyanda Evleri'nin satış ve pazarlamasında tek yetkiliyiz.

Bu yüzden projeye özel bir önem veriyoruz. Triyanda Evleri, Torbalı Ayrancılar'ın yükselen değeri olacak” dedi.

Egesel İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Şahin'in de kendisi gibi işine aşık bir isim olduğunu belirten Alişer, bu işbirliğinin büyük başarı kazanacağına inandığını sözlerine ekledi.

Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez ise, bölgeye gerçekleştirilen yatırım için emeği geçen herkese teşekkür ederek, bu projenin diğer inşaat firmalarına da örnek olması gerektiğini söyledi.

Konuşmaların ardından açılış kurdelası alkışlar eşliğinde kesildi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Egesel İnşaat, Triyanda Evleri , Adnan Yaşar Görmez, Kadri Canan, İzmir Ticaret Odası , Ercan Korkmaz, Egesel İnşaat Yönetim Kurulu, İzmir iş dünyası, Egebeta Gayrimenkul Danışmanlığı, Gafur Alişer