Efor Fuarcılık 19. Yılını Kutladı

MODEKO başta olmak üzere birçok fuar ve organizasyonu başarıyla gerçekleştiren Efor Fuarcılık’ın kuruluşunun 19. yılı kutlandı.Firma kurucuları yakın dostlarıyla birlikte pasta keserek iyi dileklerde bulundu. Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen ve Yönetim Kurulu Başkanı Doğan İşleyen başarılanın ülke ve kent ekonomisine katkı koyduğunu söyledi.

Türkiye'de fuarcılığının başladığı ve en uzun süredir devam ettiği İzmir'de kurulan Efor Fuarcılık’ın on dokuzuncu yaşı kutlandı. Firmanın kuruluşunu birlikte gerçekleştiren Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşlyen ve Doğan İşleyen Kordonda gerçekleştirilen kutlama programında duygu yüklü dakikalar yaşadı. Programa yakın dostlarını davet eden kurucular misafirleriyle akşam yemeği yedi. Gecede konuşan Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele İşleyen, "Mesleki sorumluluğumuzun bilinciyle fuarcılığa öncülük edecek Efor Fuarcılık’ı 19 yıl önce kurduk. İlklerin şehri İzmir'de bir başarı hikâyesi oluşturmak pek kolay değildi. Şartlar ağırdı. Ama çalışma azmimizle tüm zorlukları aşmasını bildik. 1996 yılında kurduğumuz Efor Fuarcılık; tecrübeli, disiplinli, akılcı, kararlı ve fuarcılık alanında uzman ekibinin titiz uygulamalarıyla kısa zamanda fuarcılık sektörünün öncüleri arasına girdi. Kurulduğu günden bu yana devam eden başta MODEKO (İzmir Mobilya Dekorasyon Fuarı) olmak üzere, INELEX (Asansör ve Asansör Teknolojileri Fuarı), SAGREX (Salihli Tarım ve Hayvancılık Günleri),PET & FLORA SHOW (Evcil Hayvan ve Bahçe Bitkileri Şov), DEGAV (Avcılık Fuarı) İş Geliştirme Platformları gibi ana sektörlerde yer alan ve sürekliliği olan fuarlar düzenleyerek, önemli başarılara imza attı.

Efor Fuarcılık düzenlemiş olduğu tüm fuarlarda sektör ile ilgili kamu kurum, kuruluş, oda ve dernekler ile yaptığı işbirliği ve uyumlu çalışmalar sonucunda bölge ve ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Buna kararlılıkla devam edecek"dedi.

Fuarcılığa en temel noktasından başlayarak yaptığı atılım hamleleriyle zirveye yürüdüğünü vurgulayan Efor Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Doğan İşleyen hiç kimsenin çıraklığını yapmadığı işte usta olamayacağını ifade etti. İşleyen, "Biz fuarcılığa inanmış ve ona adanmış bir firmayız. Çünkü ticaret bireyleri, ticaretin çıtasını yükselten fuarcılık toplumları zengin eder. Bizim felsefemizde bu var. Biz bu yolda nice 19 yıllarda hiç durup dinlenmeden yürümeye kararlıyız. Sadece üreterek ürettiklerimizi fuarlar aracılığıyla pazarlayarak saygın ülke ve saygın firmalar olabiliriz. Girişimcilerimiz dünya standartlarının üzerinde üretim yaparak uluslararası arenalarda rakiplerine fark atacak gücü fuarlarımızdan alacak ve sektörüne yön verecektir" şeklinde konuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER MODEKO, Efor Fuarcılık, Nuray Eyigele İşleyen, Doğan İşleyen, INELEX , SAGREX, ,PET & FLORA SHOW, DEGAV, İzmir İş Dünyası