Dubai’ye Gidecek Şanslı Çift Belli Oldu!

Avenue Bodrum AVM’nin ramazan kampanyası dahilinde, ünlü ralli pilotu Burcu Çetinkaya hakemliğinde yapılan “En Hızlı Lastik Değiştirme” yarışmasının birincisi olan Nurullah Doğan ve Sibel Uludağlar, rüya gibi bir tatil için Dubai’ye uçuyor…Avenue Bodrum AVM, ziyaretçilerini mutlu etmeye devam ediyor. Ramazan ayı süresince Avenue Bodrum AVM içersindeki mağazalardan, her günün toplamda en yüksek alışverişini yapan ziyaretçilerinin yarıştığı “En Hızlı Lastik Değiştirme” yarışmasının kazananı Nurullah Doğan ve Sibel Uludağlar, Dubai tatilini kazanan isimler oldu.


18 Ağustos Pazar günü ünlü rallici Burcu Çetinkaya hakemliğinde gerçekleştirilen yarışmanın kazanan cifti; Uluslararası Dubai Yarışı’nın finalini izleyecek, Ferrari Word Turu, Yas Marin (Formula 1) pisti gezisine katılacak ve pistte araç kullanma deneyimi yaşayacak. Ayrıca Dubai’nin bordo-kırmızıya çalan tonlarındaki kumunda yapacakları Çöl Safarisi’nin de keyfini sürecekler.
AVM MFI Partners tarafından kiralama ve yönetimi yapılan Avenue Bodrum AVM, gerçekleştirdiği etkinlik ve aktiviteler ile ziyaretçilerinin gözdesi olmaya devam ediyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bodrum AVM, Uluslararası Dubai Yarışı, Ferrari Word Turu, Yas Marin Formula 1 pisti, Nurullah Doğan, Sibel Uludağlar, Dubai tatili, Burcu Çetinkaya, ünlü ralli pilotu Burcu Çetinkaya