Çilingiroğlu, İZİKAD Başkanlığı'nı Devrediyor

İzmir İş Kadınları Derneği'nin 2 dönemdir Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı başarıyla yürüten Candan Çilingiroğlu bu dönem aday olmayarak Başkanlığını devrediyor.Üyelerden gelen tüm ısrarlara rağmen tekrar aday olmadığını belirten Çilingiroğlu, "Tüzüğe bu maddeyi ben koydum. Yönetim kurulu başkanının en fazla ardı ardına 2 dönem, yani 4 yıl çalışmasının doğru ve örnek bir karar olduğunu düşünüyorum" dedi.

"Harika Bir Ekiple Çalıştım"

Çilingiroğlu, başkanlığı döneminde İZİKAD’ın Türkiye'nin en başarılı, en çok proje üreten, her kesimden kadına el uzatan “İş’te kadın, güçlü kadın” sloganıyla yüzlerce kadını iş sahibi yapan derneklerinden biri olduğunu altını çizerek; "Tabi bu takım işidir. Ben çok şanslıyım, harika bir ekiple uyum içinde çalıştım. Kadınların bir araya geldiğinde sorun değil, iş üretebildiğini ispat ettik. Benimle özveriyle çalışan hepsi başarılı birer iş kadını olan Yönetim Kurulu Üyelerime, Komite Başkanlarıma, tüm üyelerime, başkanlığım süresince bana ve ekibime destek veren tüm İZİKAD dostlarına çok teşekkür ediyorum. Hepsi benim işimi kolaylaştırdılar" dedi.

Yeni Yönetim Kurulu’na başarılar dilediğini açıklayan Candan Çilingiroğlu, şunları söyledi: "İnanıyorum ki yeni yönetimimiz de aynı misyon doğrultusunda, ciddi, kaliteli ve kadınları yücelten, projeler üretip İZİKAD'ın yakaladığı ivmeyi devam ettirerek daha da yukarıya taşıyacaklardır. Ben de İZİKAD'ın 7 kurucusundan biri olarak tüm gücümle destek vermeye devam edeceğim. Daha kadınlar için yapacak çok işimiz var."
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir İş Kadınları Derneği, Candan Çilingiroğlu, İzmir İş Dünyası, İzmir İş Etkinlikleri, İzmir Cemiyeti