Çiğli'ye Yeni AVM

Çiğli'de açılacak olan Çelik AVM, 27 Nisan Cumartesi günü Saat: 13.30'da hizmete giriyor.anıtım toplantısı AVM içerisinde yer alan Mastar Cafe'de Hakkı Sarıçelik tarafından gerçekleştirildi. Çiğli Belediyesi'nin altında yer alan ve eski adı Sillion olan 5 bin metrekarelik alanı Çelik AVM olarak hayata geçirmeye hazırlandıklarını dile getiren Çelik AVM Yönetim Kurulu Başkanı Hakkı Sarıçelik, "1987'den bu yana sektörde emin adımlarla yol aldık. Dürüst hizmet anlayışımız ve açık hesap satış ticaret anlayışımız ile tüketicilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz" dedi. Ayrıca açılış organizasyonundan da bahseden Sarıçelik, "Değerli sanatçımız Mustafa Ceceli eşliğinde görkemli bir açılış düzenliyoruz" dedi.

Türkiye'de ilk
Çelik AVM'de Erkek giyim, Bayan giyim, Spor giyim, Çocuk giyim, Kozmetik, Aksesuar, Elektronik, Beyaz eşya, Cep telefonu, Küçük ev aletleri, Ankastre ürünler, Ev tekstili, Züccaciye, Halı ve Mobilya gruplarında 150 bini aşkın ürün çeşidini tüketici ile buluşturacaklarını söyleyen Sarıçelik, Dünyanın ve Türkiye'nin en iyi markalarını tek bir merkezde buluşturduklarını vurguladı. AVM'de 100'e yakın personel istihdam ettiklerini de belirten Sarıçelik, "Türkiye'de bir ilki de gerçekleştiriyoruz. İlk kez bu büyüklükte bir açık hesap alışveriş merkezini İzmirlilere kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz" diye konuştu.

Yatırıma devam
"Çelik AVM olarak 12 bölgede toplam 14 bin metrekarelik mağaza alanıyla 25 yıldır hizmet verdiklerini belirten Sarıçelik, "Nergiz, Şemikler, Atakent, Çiğli, Şirinyer, Evka-1, Bornova, Balçova, Menemen, Manisa ve Akhisar'da mağazalarımız bulunmaktadır. Geniş depomuz ve 25 sevkiyat aracımız ile müşterilerimizi mağdur etmeden, zamanında teslimat yaparak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edindik. Ayrıca Türkiye'de ilk defa kredi kartsız açık hesap alışveriş sitesi celikavm.com adresini de kurduk. "taksittaksital.com" sitemizlede Tecrübemizle Türkiye'nin dört bir tarafına hizmet veriyoruz. Yaklaşık 380 çalışanımız ve yönetim kadromuz ile yeni ilklere ve yeni yatırımlara imza atmaya devam edeceğiz." dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER çelik avm, çelik avm açılış, çelik avm açılışı, çiğli avm, çiğli çelik avm