Çiğli Rotaract Kulübü Devir Teslim Töreni

2013-2014 dönemi U.R.2440. Bölge Rotaract Temsilciliğinin 'Rotary ile Yaşamları Değiştirin' temasından yola çıkarak başarılı bir döneme imza atan Çiğli Rotaract Kulübü'nün devir teslim töreninde duygu dolu ve sevinçli anlar bir arada yaşandı.Değerli Rotaryen ve Rotaractör dostlarının da katılımıyla 11 Haziran Çarşamba akşamı Doubletree by Hilton Oteli'nde 2014-2015 dönemi Bölge Rotaract Temsilcisi Can Sezici'nin de katılımıyla gerçekleşen törende döneme veda edildi.Geçmiş Dönem Başkanı İrem Çötert'in yaptığı konuşmasında duygu dolu anlar yaşandı.Başarılı ve yoğun bir dönemin ardından başkanlık kolyesini yeni Dönem Başkanı Müge Çetin'e teslim eden İrem Çötert 'çok başarılı bir dönem geçirdiklerini tüm aday üye ve üyelerine,hami kulübüne ve döneminde kendi dönemiymiş gibi sahip çıkan değerli dostu Müge Çetin'e sonsuz teşekkürlerini sunduğunu' belirtti.

Başkanlık kolyesini devralan yeni Dönem Başkanı Müge Çetin 'geçmiş dönem kadar güzel bir dönem geçireceklerini ve topluma her zaman hizmet götüren başarılı projelere imza atacaklarını ve 2014-2015 dönemi U.R.2440. Bölge Rotaract Temsilciliğinin teması olan 'Rotary Hizmetlerinizle Işıldasın' diyerek Rotary'i hizmetleriyle ışıldatacakları bir döneme başlayacaklarını sözlerine ekledi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bölge Rotaract, Rotary ile Yaşamları Değiştirin, Çiğli Rotaract Kulübü Devir Teslim, Can Sezici, İrem Çötert, Rotary, İzmir Rotaract, Müge Çetin, izmir vakiflar, yardım vakıfları