HEMEN MAGAZİN İZMİR'E ABONE OL!

İŞ DÜNYASI -- 7 Eylül 2017

Çeşmeliler'den Flex Life'a Tam Not

Magazinizmir
BYY İnşaat, Çiğli'de 40 milyon liralık yatırımla hayata geçirdiği ve inşaatında sona yaklaştığı Flex Life Studio'yu, Çeşme Marina'da kurduğu stant ile tanıttı.

Flex Life Studio'nun örnek dairesinin büyük beğeni topladığını ve projedeki konutların yüzde 70'e yakının satışının tamamlandığını belirten Satış Yetkilisi Menekşe Eken, bir hatfa boyunca ziyaretçilere proje hakkında detaylı bilgiler verdiklerini söyledi.

Projenin hemen tapu teslimiyle yatırımcıların güvenli limanı haline geldiğini belirten Eken, Çeşmeliler'den çok sayıda ön talep formu aldıklarını kaydetti.

Gayrimenkulün en güvenilir yatırım aracı olduğu için her dönem talep gördüğüne dikkat çeken Menekşe Eken, "Mobilyalı örnek dairemiz, geniş iç hacmi ve yaşam konforuyla öne çıkıyor. Yatırım yapmak isteyen ziyaretçilerimizin ilgisi, örnek dairenin tamamlanmasının ardından daha da arttı" diye konuştu.

Flex Life Studio, Merkezi Konumuyla Dikkat Çekiyor

Flex Life Studio'nun ulaşım olanaklarıyla da öne çıktığını hatırlatan Menekşe Eken, “157 konuttan oluşan ve sosyal donatılarıyla dikkat çeken Flex Life Studio projesi, Katip Çelebi Üniversitesi'ne 750 metre, İzban'a 100 metre, otoyola 1 km. ve Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ne de çok yakın konumda yer alıyor” ifadesini kullandı.


 

FACEBOOK İLE BAĞLAN