Boyalık Otel’den Babalar Gününe Özel Fırsat

Çeşme’nin en güzel plajlarından Boyalık Koyu’nda hizmet veren Boyalık Beach Otel, babalar gününe özel bir program hazırladı.Babalar ve 0-6 yaş arasındaki çocuklarını ücretsiz olarak ağırlayan Otel, babaları şımartacak çok sayıda aktivite ve hizmeti de bu özel gün kapsamında sunuyor.

'Babanız ve çocuğunuz bizim misafirimiz' kampanyası ile 239 TL'den başlayan fiyatlar sunan Boyalık Beach Otel; 15-16 Haziran tarihleri arasında babalar ve 0-6 yaş arasındaki 1 çocuğu ağırlama avantajının yanı sıra, 7-12 yaş arası ve ikinci çocuklar da yüzde 50 indirimli olarak bu pakete dahil edilebiliyor.
 
Babaları Şımartacak Herşey
Geçtiğimiz yıl tamamen yenilerek hizmete açılan Boyalık Beach Otel’in 120 metre uzunluğundaki plajı ve eşsiz peyzajı ile misafirlerine 5 yıldızlı hizmet sunduklarını dile getiren Boyalık Beach Otel Mali ve İdari İşler Müdürü Orhan Belge, babaları mutlu ve özel hissettirecek özel bir paket hazırladıklarını söyledi.
Babalara en güzel hediyenin aileleri ile birlikte geçirebilecekleri güzel bir tatil olduğuna dikkati çeken Belge, “Babaları şımartacak her ayrıntıyı düşündük. Zengin seçenekli sabah kahvaltısı ve barbequ, termal havuz, Türk hamamı, buhar banyosu, sauna hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilecek misafirlerimiz, 120 metrelik plajımızda denize girip, su sporları yapabilecekler. Snack bardan hizmet alabilecekler. Çocuklar da mini club ve oyun bahçesinde eğlenebilecekler” dedi.
 
Bilgi İçin:siiriletisimajansi@gmail.com
  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Boyalık Koyu, Çeşme, Boyalık Beach Otel, babalar günü, babalar günü fırsatları, tatil, kampanya tatil, Orhan Belge, çeşme oteller, çeşme tatil fırsatları