Barçın Spor'un Sosyal Medyada Düzenlediği Krampon Kupası'na Büyük İlgi

Türkiye’nin en büyük spor giyim perakendecisi Barçın Spor, Dünya Kupası için hazırladığı Facebook uygulamasıyla kendinden söz ettiriyor.Türkiye’nin en büyük spor giyim perakendecisi Barçın Spor, Dünya Kupası için hazırladığı Facebook uygulamasıyla kendinden söz ettiriyor. Krampon Kupası adıyla bir tahmin oyunu hazırlayan Barçın, Dünya Kupası heyecanına heyecan katıyor.

Barçın Spor’un dünya kupası ile birlikte start verdiği ve maçlarda en çok gol atan kramponların tahmin edildiği Krampon Kupası büyük ilgi görüyor. Krampon Kupası 5 etaptan oluşan bir oyun. Bu etaplar Dünya Kupası grup elemeleri, çeyrek final, yarı final ve final maçlarıyla eş zamanlı olarak başlayıp bitiyor. Her etapta verilen ödüller giderek büyüyor. Karşılaşmalardan önce Barçın Spor’un sosyal medya hesaplarından maçların krampon kadroları yayınlanıyor. Böylece favori görülen oyuncuların giydikleri kramponları görerek seçim yapılıyor. En yüksek puanı toplayan katılımcılara Yarı Final etabında 400 TL, final etabında ise en 500 TL değerinde Barçın Puan veriliyor.

20 bin kişi katıldı

Barcin.com’da sundukları avantajlı fiyatlar, taksitli ödeme seçenekleri ve iade/değişim garantisi ile sadık bir müşteri kitlesi oluşturduklarını vurgulayan Barçin.com Genel Müdürü Ali Barçın, “Bu kitle için yeni şeyler üretmek bizim için heyecan kaynağı. Bu yüzden Dünya Kupası gibi büyük bir organizasyona yakışır bir proje sunmak istedik ve ortaya Krampon Kupası çıktı. Dünya Kupası ile beraber start verdiğimiz Krampon Kupası’nda, Dünya Kupası maçlarının en çok gol atacak kramponlar tahmin ediliyor. Oyuna katılmak için www.barcin.com/krampon-kupasi adresinden Facebook hesabıyla bağlanılıyor. Krampon Kupası’nı Barcin.com ekibi ile beraber hazırladık ve şimdiye kadar çok olumlu geri dönüşler aldık. 20 bin civarında Facebook kullanıcısının dahil olduğu Krampon Kupası’nı bundan sonraki organizasyonlar için de değerlendirmeyi düşünüyoruz. Krampon Kupası hazırlık süreci biraz yorucu olsa da keyifliydi. Öncelikle Dünya Kupası’na katılan tüm oyuncuları ve giydikleri kramponları eşleştirdik. Dünya Kupası’nda 22 farklı krampon giyiliyor. Bu 22 kramponun özelliklerini, görsellerini ve videolarını sayfamızdan inceleyebiliyorsunuz. Kramponların şimdiye kadar kaç gol attıklarını ve katılımcılardan kaçı tarafından favori gösterildiğini de görebiliyorsunuz. Seçtiğiniz krampon gol attığında 100 puan kazanıyorsunuz. Daha çok puan kazanmak için arkadaşlarınızı davet etmeniz gerekli. Çünkü davet ettiğiniz arkadaşlarınızın seçtiği krampon gol attığında 10 puan daha kazanıyorsunuz. Ayrıca Dünya Kupası için özel olarak tasarlanan bu kramponları satın almak istediğinizde sayfadan barcin.com’a yönlenerek alışveriş işleminizi de yapılabiliyorsunuz. ‘Dünya Kupası maçlarının en golcü kramponlarını tahmin ederim’ diyen herkesi Krampon Kupası’na bekliyoruz” dedi.

Barcin.com’un online outletinde indirimler hiç bitmiyor

Barcin.com ile spor giyimde en zengin çeşidin bulunduğu bir online mağaza olmayı hedeflediklerini ve bu hedefe ulaştıklarını belirten Ali Barçın, “Şu anda online mağazamızla Nike, Adidas, Puma, Reebok, Converse başta olmak üzere onlarca dünya markasını müşterilerimizin evlerine getiriyoruz. Barcin.com’da yeni sezonun tüm modellerini de sergiliyoruz. Ancak müşterilerimizin ekonomik alışveriş ihtiyacına da cevap vermek için kısa süre önce online mağazamızın Outlet reyonunu duyurduk. Barcin.com/outlet adresinden %70’lere varan indirimlerle alışveriş yapmak mümkün” şeklinde konuştu.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER barçın, barçın spor, dünya kupası, indirim, turnuva, barçın facebook uygulaması, dünya kupası uygulamaları, dünya kupası yarışmaları, sosyal medya kampanyası