AS-EL Mimari Sistemler Çözüm Ortaklarıyla Buluştu

1978 yılında iş adamı Tacettin Bayır tarafından kurulan; 36 senedir başarılı bir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet veren As-El Mimari Sistemler,Yapı Fuarı-Turkeybuild İzmir sonrası müşteri ve çözüm ortaklarını bir araya getirdi.İzmir Kaya Prestige Otel'de gerçekleştirilen toplantıya inşaat sektöründe faaliyet gösteren çok sayıda firma temsilcisi katıldı. Akşam yemeği öncesi düzenlenen toplantıda AS-EL Mimari Sistemler Yönetim Kurulu Başkanı Tacettin Bayır, yeni alüminyum ısı yalıtım sistemli doğramalar, kompozit paneller ile 3 boyutlu dış cephe kaplamaları hakkında katılımcılara bilgi verdi.

Yeni geliştirilen yanmaz kompozit dış cephe kaplama malzemeleri ile ısı yalıtımlı ST91 ile gizli kanat pencere sistemi olan VT70 hakkında bilgi veren Tacettin Bayır, sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çözüm ortaklarıyla buluşturmakta öncü olduklarını söyledi.

Bayır; ‘’ 36 senedir başarılı ve istikrarlı bir şekilde müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. AS-EL olarak inşaat sektöründe aluminyum aksesuar ve inşaat malzemeleri konusunda Ege bölgesinde lider projelere siz çözüm ortaklarımız ile birlikte imza atıyoruz.Çözüm ortaklarımıza sağladığımız alüminyum cephe sistemleri, ısı yalıtımlı alüminyum doğrama profilleri, hareketli cephe güneş kırıcılar, kayar panjur sistemleri, dış cephe kompozit kaplamalar, küpeşte ve korkuluklar, ahşap görünümlü pergola ve kaplamalar, otomatik panjurlar ile lider konumdayız.Siz çözüm ortaklarımızla birlikte daha nice başarılı ve büyük projelere imza atacağımızın inancını taşıyorum. AS-EL Mimari Sistemler ailesi olarak her zaman sizlerin yanındayız’’dedi.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir İş Dünyası, AS-EL Mimari Sistemler, Tacettin Bayır, İzmir Kaya Prestige Otel, Yapı Fuarı-Turkeybuild, İzmir Yapı Fuarı