Arçelik Çalışanları Bir Arada

Arçelik çalışanları ve bayileri, Kaya İzmir Thermal& Convention’da düzenlenen ‘Arçelik Gecesi’nde bir araya geldi.Düzenlenen geceye Koç Holding Dayanıklı Tüketim Gurubu Başkanı Levent Çakıroğlu, Arçelik Genel Müdür Yardımcısı Şirzat Subaşı, Arçelik Türkiye Satış Direktörü Turgut Karabulut, Arçelik İzmir Satış Müdürü İlker Sezer, Arçelik İzmir Şube Müdürü Hakan Aydınlı, Arçelik bayileri ve çalışanları katıldı.

Yaklaşık 500 davetlinin katıldığı gecede konuşma yapan Arçelik İzmir Müdürü İlker Sezer,’’ Yoğun ve keyifli geçen bir yılın ardından çalışanlarımızla önümüzdeki seneye hazırlanmanın mutluluğunu yaşıyoruz.. Amacımız bu gecede Arçelik çalışanlarına yılın son günlerinde keyifli ve müzik dolu bir gece yaşatmak ’’dedi. Sağlıklı iletişimin altını çizen Sezer,’’ İletişimiz üst seviyede tutmak önemlidir. Arçelik bayi çalışanları, servis çalışanları ve personeli oldukça başarılı bir yıla imza atmıştır’’ şeklinde konuştu.
Geceye katılan konuklar Zeytin Sanat’ın müzikleri eşliğinde coşkulu bir gece geçirdi.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kaya İzmir Thermal& Convention, Koç Holding Dayanıklı Tüketim Gurubu, Arçelik İzmir Şube, İlker Sezer, Hakan Aydınlı, İzmir Etkinlikler, Arçelik, İzmir İş Dünyası