Amerikan Koleji’nde Kenan Doğulu Sürprizi

Özel İzmir Amerikan Koleji (ACI) tarafından 50 yılı aşkın bir süredir her sene bahar şenliği tadında kutlanan “Bazaar Day” etkinliği, bir kez daha renkli ve eğlence dolu geçti. “Street Bazaar” temasının hakim olduğu şenliğin bu yılki sürpriz konuğu, sevilen popçu Kenan Doğulu oldu. Cumartesi günü okulun amfi tiyatrosunda gerçekleşen konseri bin 500’ün üzerinde öğrenci izledi. Bir gün önce Belçika’da sahneye çıkan Doğulu, programın yoğunluğu nedeniyle hem de uçak seferlerindeki aksaklık yüzünden İzmir’de saat 18.00’da yapılması planlanan konsere 21.30’da gelebildi. Amerikan Koleji’nde ilk kez 2002 senesinde şarkı söyleyen ünlü popçu, yıllar sonra yeniden aynı yerde sahneye çıkmak için teklif alınca hiç tereddütsüz kabul ettiğini ve tüm imkanlarını seferber ettiğini söyledi.

Öğrencilerin yoğun ilgisi karşısında oldukça pozitif bir program gerçekleştiren Kenan Doğulu, sevilen parçalarını genç hayranlarıyla birlikte seslendirdi. Hareketli parçalarda yerinde duramayan gençler, uzun süre unutamayacakları bir günü yaşadı. İzmir Amerikan Koleji’nde Yetişenler Derneği’nin katkılarıyla ACI Öğrenci Birliği tarafından toplum hizmeti projelerine destek amacıyla düzenlenen organizasyona bu sene Opel, Akzo Nobel Kemipol, Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi, Lezita, VOB, Veysi’s, Baydöner, SBA Advertising, Studiee, Tirsan, GncTrkcll, Nescafe Express, Philips, Cool Funy-Bubble Tea, Tellioğlu, Swissotel Büyük Efes, Kafe Pi ve Ekin Ses Sistemleri gibi şirketlerin yanı sıra pek çok mezun ve veli sponsor olarak destek verdi. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER kenan doğulu izmir konseri, kenan doğulu izmir amerikan koleji, izmir amerikan koleji, izmir amerikan koleji konserleri, street bazaar şenliği