Alışveriş ve Eğlencenin Adresi Optimum, 1.Yaşını Kutladı!

Rönesans Gayrimenkul Yatırım'ın Ankara, İstanbul ve Adana'dan sonra "maksimum marka, minimum ödeme" sloganıyla seçkin markaları biraraya getirdiği İzmir Optimum Outlet, 1. yaş günü etkinliklerine basın mensuplarına ve protokole verdiği yemekle devam etti.Alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunan modern konseptiyle İzmirliler için kısa sürede alışkanlık haline dönüşen İzmir Optimum Outlet, 1. yaş günü etkinliklerine AVM içerisindeki Kule Restoran'da verdiği yemekle devam etti. Birbirinden seçkin davetlilerin ve çok sayıda basın mensubunun katıldığı yemekte konuşan Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Erman Ilıcak İzmir'e yatırımlarının devam edeceği müjdesini verdi. Gaziemir'de 140 bin m2lik bir alana kurulan İzmir Optimum Outlet, 170 mağazasıyla kısa sürede İzmirliler için yeni bir yaşam alanı olmayı başardı. Kendine özgü mimari yapısı ve ziyaretçilerine yılın her günü indirimli alışveriş yapma imkanı sunan Optimum Outlet'i 150 milyon dolar gibi bir maliyetle İzmir'e kazandıran Rönesans Holding Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Erman Ilıcak'tan yeni yatırım müjdesi geldi.

500 milyon dolarlık yatırım
Rönesans Holding'in sürekli büyümeyi hedefleyen, kurumsallaşmasını tamamlamış, güçlü ve deneyimli yapısına, İzmir tecrübesini de eklediklerini belirten Ilıcak, "Maksimum marka, minimum ödeme" sloganıyla kapılarını açtıkları günden itibaren kendilerini yalnız bırakmayan İzmirlilere teşekkür etti. Beklediklerinden daha fazla ilgiyle karşılandıklarını da belirten Ilıcak sözlerine şöyle devam etti: "Bayraklı ve Karşıyaka'da toplamda 500 milyon doları bulan yatırımların olacağını dile getirmiştim. Bu yatırımlarla ilgili çalışmalarımız hızla sürüyor.

Bayraklı'da Ankara Asfaltı'nda yer alan 150 bin metrekarelik alanda yine alışveriş merkezi ve konutlardan oluşan bir yer yapacağız. Ayrıca Karşıyaka Turan'da yine benzer bir proje gerçekleştireceğiz. Bu şehre geldiğimiz günden beri çok fazla şey öğrendik ve öğrendiklerimizi diğer projelerimizde de kullanarak yararını gördük. 2015 yılına kadar tamamlamayı planladığımız bu yatırımlarımızla birlikte İzmir'e söz verdiğimiz 500 milyon dolar yatırım rakamını bulmuş olacağız."
Ilıcak'tan, Emniyet'e kutlama plaketi

Konuşmasının ardından içinde bulunduğumuz Polis Haftası'nın önemine de değinen Ilıcak, tüm emniyet mensuplarının haftasını kutladı. Geçen bir yıl içerisinde emniyet güçlerinin İzmir'de ve Optimum'da sağlamış olduğu huzur ve güven ortamından dolayı memnuniyetini belirten Ilıcak, İzmir Emniyeti'ni başarılarından dolayı tebrik ederek İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay'a bir plaket verdi. Ayrıca Gaziemir İlçe Kaymakamı Şerafettin Tuğ ile Gaziemir Belediyesi'ne de teşekkür şilti veren Ilıcak, İzmir'de bulunmaktan dolayı çok memnun olduğunu dile getirdi.

Gecenin sonunda davetlilerin tamamına çam ve defne fidanları hediye edilerek Optimum Outlet'in çevreye olan duyarlılığı bir kez daha vurgulandı.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER optimum izmir, outlet izmir, izmir optimum, optimum açılışı, izmirde alışveriş, izmirde alışveriş nerede yapılır, ucuz alışveriş magazaları, gaziemir optimum