Rober Hatemo Yılbaşında Hem Oynadı Hem Oynattı

Kaya İzmir Thermal & Convention bünyesinde yer alan Ege bölgesinin en büyük kongre merkezi Kaya Kongre Merkezinde Rober Hatemo ile 2014’ye merhaba diyenler eğlenceyi dorukta yaşadılar.Rober Hatemo, seslendirdiği romantik ve hareketli şarkıların yanı sıra danslarıyla da konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. 2013’ün son 2014’ün ise ilk saatlerinde İzmir’de sahne almaktan mutluluk duyduğunu belirten sanatçı,’’2014 ülkemize güzel gelsin. Kötülükler son bulsun. Aşksızlara aşk, parasızlara para diliyorum ’’ dedi. Esmer adlı şarkısını üst üste 3 kez seslendiren Hatemo gece boyunca hem kendi oynattı hem de konukları oynattı..

Kaya İzmir Thermal&Convention’da sahne almanın kendisine gurur verdiğini belirten Hatemo’yu İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya ve yurtdışından konukların da aralarında bulunduğu yaklaşık 1100kişi izledi.

Tiamo Tur’un düzenlediği gecede Rober Hatemo’dan önce sahne alan Tiamo Band, seslendirdikleri şarkılarla yılbaşı coşkusunu yaşayan konuklardan tam not alırken sahne alan oryantal gurup yılbaşı coşkusuna coşku kattı.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER rober hatemo, yılbaşı konserleri, izmirde yılbaşı, kaya termal otel yılbaşı, kaya termal otel, yılbaşı partileri, izmir rpber hatemo, kaya termal yeni yıl etkinliği, kaya termal yeni yıl, rober hatemo izmiri coşturdu, izmirdeki yeni yıl etkinlikleri