Reklamın Yeni ve Farklı Yüzü 'Adwalk'

''Reklam yolda olmaktır'' sloganıyla reklam sektörüne yeni ve farklı bir soluk getiren Adwalk, markaların hedef kitlesiyle doğrudan buluşmasını sağlıyor.Tüketicilerin gün içerisinde binlerce reklam mesajına maruz kaldıkları düşünüldüğünde, Adwalk rakiplerinden sıyrılıp hedef kitlesinin zihninde yer etmek isteyen markalar için farklı ve etkili bir mecra olarak öne çıkıyor.

Teknolojik altyapısı, dikkat çekiciliği ve eğitimli iş gücü ile Adwalk, markanın veya ürünün belirlenen hedef kitleyle çok hızlı bir şekilde buluşmasını sağlıyor.

Marka bilinirliği ve farkındalık oluşturmak için tüketicinin karşısına hiç beklemedikleri bir anda çıkarak, yarattığı kısa mola ile zihinlerde kalıcı ve eğlenceli bir etki bırakıyor.

Satışın artmasını istediğiniz bölge neresi olursa olsun markayı veya ürünü tüketiciyle hızlı ve kolay bir şekilde buluşturan Adwalk, pazarlama stratejilerinin belirlenmesinde de firmalara alternatifi olmayan fırsatlar sunuyor.

Adwalk Türkiye 
1372 sk. No:24/A Kat:4 Alsancak - İzmir


t. +90.232 446 32 30 
f. +90.232 446 32 67


www.adwalk.com.tr


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER adwalk, adwalk nedir, nerelere reklam verilir, izmir reklam, izmir reklam alanları, en uygun reklam alanı, hedef kitleye uygun reklam alanı, reklam verilecek yerler, izmirde nereye reklam verilir, izmir reklam firmaları, izmir reklam ajansları, adwalk türkiye, adwalk reklamları, reklam vermek için ne yapmalı, reklam alanları