Pentagram'ın Son Durağı İzmir!

Pentagram, vokalde Gökalp Ergen ile birlikte MMXII albümü sonrası dinleyicileriyle ilk kez buluştuğu İstanbul, Ankara ve Eskişehir konserlerinin ardından 30 Mart Cumartesi İzmir Arena’da sahne alıyor.2013 konserler serisine 17 Şubat’ta İstanbul’da başladı. Açılış grubu olarak Presage’in sahne aldığı konserde, sahneye kurulan dev ekranda şarkılara özgü görseller kullanılırken, Pentagram pyroteknik ve ışık şovu eşliğinde dinleyicilerine unutulmaz bir konser deneyimi yaşattı. Yeni vokalist Gökalp Ergen, güçlü performansıyla tüm dinleyicilerden geçer not aldı.

Konserlerine 6 Mart’ta Ankara ve 7 Mart’ta Eskişehir ile devam eden Pentagram’a açılış grubu olarak Ankara’da Black Tooth, Eskişehir’de Mekanik eşlik etti. Katılanların unutulmaz anlar yaşadığı bu konserlerde, Anatolia, Bir, 1000 in the Eastland gibi unutulmaz Pentagram klasiklerinin yanı sıra, “Geçmişin Yükü” gibi son albümden şarkılar da hep bir ağızdan söylendi.

30 Mart’ta İzmir Arena’da açılış grubu olarak Rampage sahne alacak, sonrasında muhteşem performansıyla “Pentagram” İzmirli dinleyicileriyle buluşacak!

Bilgi için : 0538 034 55 34 

İstanbul Konseri Görüntüleri İçin: http://www.youtube.com/watch?v=Et7QGexiQWk

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER pentagram, pentagram konserleri, pentagram istaanbul konseri, pentagram izmir konseri, izmir etkinlikleri, izmir gece hayatı, izmirde eğlence, arena, izmir arena, arena konserleri