Müzik Dünyasının Devleri Burada Sahne Alıyor

Gece hayatının sıkı takipçilerinin Etiler’deki vazgeçilmez durağı Sahne İstanbul, her hafta birbirinden ünlü sanatçıların muhteşem konserleri ile canlı müzik piyasasının nabzını tutmaya devam ediyor.Bu hafta sonu iki muhteşem konser programının gerçekleşeceği Sahne İstanbul’da; 21 Kasım Cuma gecesi dillerden düşmeyen duygusal şarkılarıyla fantezi müziğin romantik prensi Hakan Altun, 22 Kasım Cumartesi gecesi ise Demet Akalın konseri ile, İstanbul eğlence hayatının temposu zirve yapacak.

Uyumayan şehir İstanbul’un en iyi sahnelerinden biri olma özelliği ile eğlencenin rotasını belirleyen Sahne İstanbul, tıpkı şehir gibi enerjik, kışkırtıcı ve tekdüzelikten uzak karakteristiğiyle, kendini sürekli olarak güncelliyor. Güçlü sesi, eşsiz yorumu ve kalbe işleyen romantik şarkılarıyla Hakan Altun ve hit şarkılarıyla müzik listelerinin zirvesinde en uzun süre kalmayı başaran sanatçılardan Demet Akalın’ın sahne alacağı bu coşku dolu gecelerde, siz de yerinizi alın.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Sahne İstanbul, Demet Akalın , Hakan Altun, İstanbul Konserler, İstanbul Gece Hayatı, İstanbul Mekanlar, Türk Pop Müziği, Fantezi Müzik