İzmirlileri Hem Ağlattı Hem Oynattı

Fantezi müziğin sevilen isimlerin Hakan Altun, İzmir Maksim Gazinosu'nda verdiği konserle İzmirlileri hem ağlattı hem oynattı.Yaklaşık bin kişinin izlediği konser de üç saat sahnede kalan Altun, şarkıları kadar sempatik tavırlarıyla dikkat çekti. Birbirinden sevilen parçaları ard arda seslendiren Altun, ‘Telefon’ ve ‘Hani Bekleyecektin’ şarkısını istek üzerine üç kez üst üste seslendirdi. Hakan Altun; “Askere gittiğimde çok sevdiğim biri vardı. Onu bırakarak askere gittim. Günlerce telefon sıralarında aileme ve sevdiğim insana telefon etmek için sıra bekledim. Biz askerde acemi olduğumuz için bizi çok bekletiyorlardı. Sıranın bana geldiği gün yine saatlerce kuyrukta bekledim telefon etmek için. İlk ailemi aradım daha sonra onu aradım ama beni daha sonra ara, müsait değilim dedi ve telefonu yüzüme kapattı. Bende o duyguyla “Hani Bekleyecektin”i adlı parçamı yaptım dedi.

Sevilen sanatçı Hüsnü Şenlendirici ile birlikte Hitaband adlı grupla İstanbul’da sahne aldıklarını ve melankolik gecelere imza attıklarını da sözlerine eklerken, Maksim Gazinosu'nda Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun’u bir arada düşünebiliyor musunuz?’’ diye sorarak İzmir’e yine gelmek istediğini belirtti.. Hakan Altun’dan önce sahne alan Koray Hepenson,Fatma İşcan,Bora Narin ve Maksim Show Ekibi konuklardan tam not aldı.  


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER İzmir Maksim Gazinosu, Hakan Altun, İzmir Mekanlar, İzmir Konserler , İzmir Gece Hayatı, Maksim Gazinosu, Koray Hepenson,Fatma İşcan,Bora Narin, Maksim Show Ekibi