Hakan Altun, ’İstanbul’dan Sonra Yaşayabileceğim Tek Yer İzmir’

Fantezi müziğin sevilen isimlerinden Hakan Altun, Kaya İzmir Thermal& Convention’da verdiği konserde İzmirlilere unutulmaz bir gece yaşattı. Altun,’İstanbul’dan sonra yaşayabileceğim tek yer İzmir’dedi.1450 kişinin izlediği konser de iki saat sahnede kalan Altun, şarkıları kadar sempatik tavırlarıyla dikkat çekti. Birbirinden sevilen parçaları ard arda seslendiren Altun, ‘Telefon’ ve ‘Hani Bakleyecektin’ şarkısını istek üzerine üç kez üst üste seslendirdi. Hakan Altun; “Askere gittiğimde çok sevdiğim biri vardı. Onu bırakarak askere gittim. Günlerce telefon sıralarında aileme ve sevdiğim insana telefon etmek için sıra bekledim. Biz askerde acemi olduğumuz için bizi çok bekletiyorlardı. Sıranın bana geldiği gün yine saatlerce kuyrukta bekledim telefon etmek için. İlk ailemi aradım daha sonra onu aradım ama beni daha sonra ara, müsait değilim dedi ve telefonu yüzüme kapattı. Bende o duyguyla "Hani Bekleyecektin"i yaptım’ dedi. İzmir’e hayran olduğunu dile getiren Altun sahnede‘Bir gün İstanbul’dan taşınma kararı verirsem. İzmir’e yerleşirim. İstanbul’dan sonra yaşayabileceğim tek yer İzmir’dedi.

Sevilen sanatçı Hüsnü Şenlendirici ile kurdukları Hitaband grubu ile her haftada ülkenin çeşitli şehirlerinde sahne aldıklarını ve melankolik gecelere imza attıklarını da sözlerine ekledi. Altun, İzmir’in en görkemli salonu Kaya İzmir Convention’da Hüsnü Şenlendirici ve Hakan Altun’u bir arada düşünebiliyor musunuz?’’ diye sorarak İzmir’e yine gelmek istediğini söyledi. Hakan Altun’dan önce sahne alan Tepecik Senfoni Orkestrası’da konuklardan tam not aldı.
 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Hakan Altun, Hakan Altun izmir konseri, Kaya İzmir Thermal& Convention, Hitaband grubu, Hüsnü Şenlendirici, Tepecik Senfoni Orkestrası, izmir konser, izmir etkinlik