Eğlence Hayatının Vazgeçilmezi, Çeşme'nin Gözdesi 'Öküz'

İzmir’de eğlence hayatına farklı bir boyut kazandıran Öküz, bu yaz Port Alaçatı’da açtığı 5.şubesiyle sevenleriyle çılgınca eğlenmeye devam ediyor. Kısa zamanda elde ettiği benzersiz başarısı, sıra dışı ekibi ve özenli işletme anlayışıyla bir tesadüf değil.Öküz, protest bir duruş, orantılı bir isyankarlık, sevgi ve aşktır diyor işletmecileri... 

Dünya mutfağından zengin menüsü son derece özenle hazırlanmış. Hamburgeri bile baştan yaratmışlar, iştah açıcılar başlı başına bir menu olacak çeşitlilikte. Esprili menüde Öküz gibi acıktıysan başlığı altında sunulan et yemekleri dry aged olarak hazırlanmış. Eğer tavuk tercihinizse Öküz piliç peşinde menüsünden Chicken Asparagus baştan çıkaran lezzet deneyimleri yaşatıyor.

En seçkin Türk ve yabancı şarapların özenle seçildiği şarap menüsünde dünyaca ünlü kırmızı ve beyaz şaraplar var. Blush çeşitleri Port Alaçatı Marina’da şarap peynir tabağı eşliğinde gün batımı için eşsiz bir seçenek oluşturuyor.

Kokteyller gerçek meyveler ve taze sıkılmış meyve sularıyla hazırlanıyor. Oldukça seksi içki alternatiflerini başarıyla sunan barın tasarımı da içkileri kadar şık ve seksi.

Dj performanslarıyla adından oldukça bahsettiren mekanın residant Dj’i Emrah Göktaş yepyeni setleriyle hayranlarına oldukça neşeli anlar yaşatırken Öküz eğlencesinin altını çiziyor.

Kalite ve lezzetin oldukça uygun fiyatlarla sunulduğu, Öküz, marjinal görselleri, efsane eğlencesiyle vazgeçilmezlerine bir imza daha atıyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER öküz nedir, kim bu öküz, öküz kulüp, öküz hakkında, izmir eğlenceler, gazi kadınlar sokağı mekanları, gazi kadınlar sokağı, çeşme mekanlar, çeşme eğlence yerleri, alaçatı port, öküz alaçatı, öküz hakkında