Demet Akalın 'Türkan' ile İzmir'i Eğlendirdi!

Demet Akalın, İzmir Arena'da 3 bin hayranının karşısına çıktı, mini elbise giyen Akalın İzmirlileri o meşhur şarkısı Türkan ile eğlendirdi.Demet Akalın, uzun aradan sonra İzmirli sevenleriyle buluştu. Ege Bölgesi’nin en büyük konser mekanı İzmir Arena’da sahneye çıkanı Akalın, sevilen şarkılarını söyledi. 3 bin kişinin izlediği konser, iki saat sürdü. Sahnede şarkılarını peş peşe söyleyen Demet Akalın, "Çeşme zamanı geliyor. Artık gelsin de eğlenelim bol bol" dedi.

Sahnede kısa mini taşlı bir elbise giyen, konserlerinde genelde dansçıları ile birlikte dans eden güzel şarkıcı bu sefer fazla hareket etmemeyi seçti. Kısa süre önce bir dergiye verdiği roportajda bebek istediğini açık açık belirten Demet Akalın’ın göbeği ise akıllarda "Hamile mi?" sorusunu getirdi. Demet Akalın, konserinin sonunda sevenlerinin alkışıyla sahneyi terk etti.

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER demet akalın, demet akalın konserleri, demet akalın izmir konseri, izmir etkinlikleri, izmir gece hayatı, izmirdeki konserler, 2013 izmir etkinlikleri, 2013 demet akalın konseri, izmir eğlenceleri