Çeşme’nin Efsanesi FlyInn, Della Miles’ın Muhteşem Konseriyle Açıldı!

Çeşme’nin yıldızı FlyInn Beach Club’ın yaz partileri Della Miles konseri ile başladı. 21 Haziran tarihinde Çeşme FlyInn’de konser veren Amerikalı ünlü vokalist, hayranlarına müzik ve eğlence dolu unutulmaz bir performans yaşattı.Çeşme’nin vazgeçilmez klasiği FlyInn, Altınkum’da açılan yeşilliklerle çevrili ve kendi koyuna sahip 36.000 m2’lik plajıyla bu yaza da damgasını vuracak. Özel bir organizasyon ve konser alanına sahip kulüpte yaz konserlerinin ilk konuğu, ünlü Amerikalı vokalist Della Miles oldu. Sanatçıya Monika Bulanda da perküsyonu ile eşlik etti. 21 Haziran Cumartesi günü Çeşme FlyInn Beach Club’da sahne alan sanatçı konuklarını müzikal bir yolculuğa çıkardı, onlara eğlence ve romantizm dolu bir gece yaşattı.

Çeşme Altınkum’da, uçsuz bucaksız özel bir koya kurulmuş olan Fly Inn; bu yaz birbirinden ünlü isimlere ev sahipliği yapacak. Heyecanla beklenen Tarkan konseriyle sezona damgasını vuracak olan Fly Inn’in cumartesi konserlerinde; Boy George, Rasmus Feber, Roger Sanchez, Tom Havy, Sebastian Leger gibi dünyaca ünlü yıldızlar sahne alacak.

DJ Can Hatipoğlu, Dj Ejoop’un plaj partileri ise St. Tropez, Ibiza, Mikonos Beach partilerini Çeşme’ye taşırken, Avrupa ve Amerika’dan gelecek olan DJ’lere çeşitli orkestra ve ritm grupları da eşlik edecek. Çarpıcı kokteylleri ile son yılların popüler mekânlarından Tektekçi ise birbirinden nefis ve çarpıcı kokteylleri ile plaj partilerine lezzetli bir boyut kazandıracak.

Bütün yaz boyunca yıldız yağmuruna sahne olacak Fly Inn, konuklarına ünlü isimlerle birlikte sportif ve sanatsal etkinliklere katılma heyecanını da yaşatacak. Çağla Kubat Sörf Okulu, Çeşme’de ilk kez Paddling sörfünü meraklıları ile tanıştırırken, Doğa Rutkay Art Akademi’de çocuklara özel sanat aktiviteleri gerçekleştirilecek. FLY-INN ana sponsorları Cat ve Harley Davidson'un sezon boyunca gerçekleştireceği farklı etkinlikler ve sürprizlerle yaz boyunca misafirlerini şaşırtacaklar.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER FlyInn, Della Miles, FlyInn Beach Club, Altınkum, Monika Bulanda, Boy George, Rasmus Feber, Roger Sanchez, Tom Havy, Sebastian Leger, DJ Can Hatipoğlu, Dj Ejoop, Cat ve Harley Davidson, çeşme beach etkinlikleri