'Bir Gün Bin Umut' Salı Günü Swiss Hotel'de

Sing in Store Organizasyonuyla,İzmir'de bir ilk gerçekleşiyor. 10 Aralık'ta hepimiz; BİR GÜN BİN UMUT diyoruz.Sign In Store Organizasyonunda, İzmir’de bir ilki gerçekleştiriyor, şehrimizde 10 Aralık 2013 Salı günü Swissotel Grand Efes Kordon Salonu’nda,’BİR GÜN BİN UMUT’ projesi kapsamında Yılbaşı Alışveriş Şenliği düzenliyor. Hedefin; İzmir’lilere farklı seçenekler sunarak keyifli bir gün yaşatmanın yanında,500’e yakın bir müşteri kitlesi beklenen bu özel günde, yaklaşık 40 farklı markanın standlarıyla bir arada bulunacağı bu platformda, ziyaretçilere erken yılbaşı alışveriş keyfini farklı, sıcak bir ortamda, çay ve kahvelerini yudumlayarak yaşatma fırsatı sunulacak.

Üst segment markaların yer alacağı bu Alışveriş Şenliği kermes konseptinden biraz daha farklı olarak, adeta bir yılbaşı şenliği havasında geçecektir. Gün boyu sürecek bu alışveriş keyfinde aynı zamanda, ‘Koruncuk’ların İzmir’e yerleşmelerine de destek verilecek olması en önemli unsur olsa gerek. Yeni yapılacak olan İzmir Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’nın korunmaya muhtaç çocukları için kuracağı yeni köye hem katılımcılarla, hem de ziyaretçilerle katkıda bulunulacak. Tüm gün boyunca Şenliği ziyaret edecek olanların giriş ücreti olarak vereceği 20.TL’nın tamamı koruncuklarımıza bağışlanacaktır. ‘Bir Gün Bin Umut’ olacaktır, küçük Koruncuklara..

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER koruncuk vakfı, muhtaç çocuklar, izmir, swiss hotel, Alsancak, yılbaşı alışverişi, mağaza, marka, swiss otel büyük efes, eski efes oteli, yeni yıl etkinlikleri, Sign In Store, yılbaşı alışveriş şenliği