35 Albüm&Wyndy Beach'te Bayram Coşkusu

Alaçatı'nın en gözde beach club'ı 35Albüm&Wyndy Beach bayramda Çeşme'yi 24 saat eğlenceye davet ediyor.35Albüm Bayramda Çok Eğlenceli

Bayramın birinci ve ikinci gecesi olan 17 Temmuz ve 18 Temmuz’da Albüm’de yıllardır hafızalardan silinmeyen efsane Albüm geceleri düzenlendi. Bayram tatilini Çeşme’de geçirenler 35Albüm’de eğlencenin doruğunu yaşadılar.

Beach Partilerde Eğlence Doruğa Çıkacak

Tatilcilerin gözdesi Alaçatı’da açılan ve bu yaz boyunca sezona damgasını vuran Wyndy Beach’te beach partilerde eğlencenin sınırları aşıldı. Müthiş eğlencede tüm yorgunluklarını unutacak misafirler Gökhan Tiyanşan feat Deha Bilimlier & Genius Band müzikleri ile coştular.

 

Deli Et ile Deniz Kıysında Kebap Keyfi

İnanılmaz lezzetin tek adresi Deli Et ise midelere bayram ettirecek. Türkiye’nin en önemli et restoranlarından biri olan Deli Et özel menüler ile misafirlerine eşsiz restoran keyfini yaşatacak. Harika lezzetler ile bayramda iddiasını ortaya koyan Deli Et muhteşem sofralara ev sahipliği yaptı.

Firuze ile Kulakların Pası Silinecek

Firuze ise bayram boyunca yine kendi konseptinde misafirlerini ağırlayarak solist Derya ve saz ekibinin müthiş repertuarı ile kulakların pası silindi.

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER 35 Albüm&Wyndy Beach izmir, izmir 35 Albüm&Wyndy Beach, Alaçatı izmir, izmir Alaçatı, Deli Et izmir, Firuze izmir, izmir Firuze, izmir etkinlikleri, izmir cemiyet hayatı