Sonbaharda Alaçatı Bir Başka Güzel!

Yaz aylarında hareketli yaşantısıyla tatilcilere güzel anlar yaşatan Alaçatı, sonbahar aylarındaki sakinliği ile de sevenlerini kendine çağırıyor.Yaz aylarının cıvıltısının ardından boşalan sokaklarının keyfini çıkarmak isteyenler için Alaçatı bugünlerde eşsiz fırsatlar sunuyor. Casaoliva Otel'de bu güzellikleri yaşamak isteyen misafirlerine sunduğu olanaklarla sakin ve huzurlu bir tatil vaad ediyor. Asırlık zeytin ağaçlarının yer aldığı bahçesi, konforlu ve estetik odaları ile sonbaharda misafirlerine unutamayacakları tatil imkanı sunan Casaoliva Otel, kampanyalı fiyatları ile de bütçeleri zorlamıyor. 

Sonbaharda sakin tatil
Yaz aylarını geride bıraktıkları bugünlerde Alaçatı'da sonbaharın keyfinin yaşandığını dile getiren Casaoliva Otel İşletmecilerinden Selin Seyrek, sakin bir ortamda dinlenmek isteyenler için en uygun tatil dönemi olduğunu söyledi. Alaçatı'nın boşalan sokaklarında misafirlerinin beldenin tadını çıkarabileceklerini ve güzelliklerini yaşayabileceklerini dile getiren Seyrek, “Alaçatı, kalabalık yaz aylarının ardından şimdi çok daha keyifli. Kendine has mimariye sahip sokaklarda gezebilir, güzelliklerin tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle sakin, kendisiyle başbaşa olmak isteyenler için Alaçatı ve Casaoliva Otel çok güzel fırsatlar sunuyor. Bu güzellikleri ve fırsatları doya doya yaşamaları için misafirlerimizi Alaçatı'ya bekliyoruz” dedi.

Yöresel tadlar
Balkonlu, cumbalı ve teraslı suit odalarının her türlü konfora sahip olduğunu dile getiren Seyrek, misafirlerine alaçatı nostaljisini ve ev sıcaklığını birarada verdiklerini kaydetti. Otellerinin, Alaçatı merkeze yürüyüş mesafesinde bulunduğunu açıklayan Seyrek şu bilgileri verdi: “Misafirlerimize Ege ve Ukrayna'nın güzel lezzetlerini sunuyoruz. Serpme kahvaltımızla iddialıyız. Kahvaltılarımızda Ege yöresine ait börekler ve köy reçelleri ile Ukrayna mutfağına özel tatlar yer alıyor. Ev yapımı meyveli yoğurdumuz büyük ilgi görüyor. Akşamüstü 17.00'de çay partisi yapıyoruz. Burada da misafirlerimize Ege ve Ukrayna'ya özgü tatlılar ikram ediyoruz. Otelimizde çok huzurlu bir Aile ortamı var. Misafirlerimiz sessiz bir ortamda, kuş sesleri ile uyanıyorlar.

Casaoliva Otel İşletmecilerinden Selin Seyrek, özel fiyatları ile misafirlerini sonbaharda Alaçatı'nın güzelliklerini yaşamaya davet ettiklerini söyledi.

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER casaoliva otel, alaçatı oteller, alaçatıda nereye gidilmeli, çeşme oteller, çeşmede nereye gidilir, ege mutfağı yapan oteller, sonbaharda nerede tatil yapılır, selin seyrek, alaçatı casaoliva otel, casaoliva otel nerdedir, izmir oteller, çeşme en iyi oteller, çeşme sohbaharda açık oteller