Ocakoğlu ve Alemdaroğlu Ailelerinin Masal Gibi Nişan Töreni!

Ocakoğlu Otellerinin sahibi Metin Ocakoğlu ve Demet Ocakoğlu’nun oğlu genç işadamı Fuat Ocakoğlu, İzmirli tanınmış işadamı Rekin Alemdaroğlu ve Meduş Alemdaroğlu’nun kızı Ece Alemdaroğlu evlilik yolundaki ilk adımlarını 150 kişilik davetli önünde attı.Küçük Kulüp Alyans Restoran’da gerçekleşen muhteşem nişan töreni İzmir ve İstanbul cemiyetinin tanınmış ailelerini bir araya getirdi. Beyaz Lale tarafından süslemesi gerçekleştirilen törende, Ertan Kayıtken tarafından hazırlanan houte couture kıyafetiyle davetlilerin beğenisini kazanan Ece Alemdaroğlu prensi Fuat Ocakoğlu’nun yanıda masal prenseslerini kıskandıran güzellikteydi. 

İzmir ve İstanbul ve çevre illerden katılımın olduğu gece oldukça renkli geçerken, 2 yıl önce arkadaş ortamında tanışan çiftin mutlulukları görülmeye değerdi. Genç çiftin nişan yüzükleri Fuat Ocakoğlu’nun eniştesi Türkiye’nin tanınan ve sevilen işadamı Yaşar Aktürk ile Ece Alemdaroğlu’nun eniştesi Ulukartal Holding Yönetim Kurulu Başkanı Önder Ulukartal tarafından takıldı. Aktürk ve Ulukartal, Ece ile Fuat’a mutluluklar diledi. Gecenin ilerleyen saatlerinde gerçekleşen pasta töreninin ardından Ece Alemdaroğlu, Fuat Ocakoğlu çifti sabahın ilk ışıklarını Çeşme Marrakech’de düzenlenen after party’de mutluluklarını paylaştıkları arkadaşlarıyla beraber dans ederek karşıladı.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Ece Alemdaroğlu ve Fuat Ocakoğlu nişanı, cemiyet hayatı nişanları, izmir cemiyet hayatı, Metin-Demet Ocakoğlu, Rekin-Meduş Alemdaroğlu, Alev-Yaşar Aktürk, Kudret, Rıza Akça, Dilek-Ahmet Göksan, Hülya-Cüneyt Cider, Oya-Önder Ulukartal, A