%100 Cafe - Büyüleyici Ve Baştan Çıkarıcı Bir Ortam

%100 hizmet, %100 kalite, %100 lezzet, %100 keyif ilkesi ile yola çıkarak gerçekleştirilen %100 Cafe, 2009 yılındandan bu yana İzmir’in göz bebeği Konak Pier’de, 2011’den bu yana de Alsancak’ta hizmete veriyor.Gündüzleri ev rahatlığında hoş bir cafe, geceleri ise şık bir restaurant havasında, her şeyi ile büyüleyici ve baştan çıkarıcı bir ortamda hayatınızın özel mola anılarını biriktirebileceğiniz bir mekân olan % 100 Cafe, etkisinden uzun süre kurtulamayacağınız bir havaya sahip.

Pizzadan makarnaya, steak menülerden tatlılara kadar tüm menülerin gurme ağız tadına göre hazırlandığı bu mekanda damak tadınızı yeniden yaratabilirsiniz. İtalyan mutfağından risotta’larımız ve ev yapımı makarnaları, Fransız mutfağından Cafe de Paris tabağı, görüntüleriyle sanat eseri hissini uyandıran sushi’leri, değişik soslarla marine edilmiş bonfile seçenekleri, özel dinlendirilmiş etleri sizlere doyumsuz lezzetler sunar.
%100 Kaliteli hizmeti ile mutluluk mekanın sihirli değneği gibidir, farkedersiniz ki tüm insanların yüzü güler.
%100 Cafe, yakalanamayacak kadar hızlı gelişen, akıp giden, anlık da olsa yakalandığında büyüsüne kapılıp kendinizden yansımalar bulacağınız bir dünyadır… Gündüz düşleri de gecenin büyüsü de oradadır.

 

 

 

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER %100 cafe, izmir haber, magazin izmir