Sevgililer Gününde Altın Gibi Parlayın

İzmirli kadınlar sevgilileri için vücutlarına 22 ayar altın ile bakım yaptırıyorlar.Kaya İzmir Thermal& Convention Electra Spa Merkezinde gerçekleşen altın bakımına ilgi oldukça büyük. Kadınlar bu özel gün için 22 ayar altın parçacıklarından oluşan özel ürünlerle vücutlarına önce peeling ardından bakım ürünleriyle masaj yaptırarak kendilerini 14 şubat sevgililer gününe hazırlıyor.

Altın bakımının hücre yenilenmesini tetiklediğini ve hücre ömrünü uzattığını söyleyen Kaya Electra Thermal& Spa Müdürü Aslı Timurhan,’’ Altın bakımı cilde parlak bir görünüm kazandırır. Cildin koruma fonksiyonlarını harekete geçirir, cilt vitamin E sayesinde serbest radikallere karşı korunur, vitamin C hücre bölünmesini arttırıyor.

Altın kozmetik alanında kullanılmak üzere küçük parçacıklara ayrılır. Altının yumuşak ve küçük tanecikleri cilt tarafından kolayca emilir. Mikroskobik parçalara ayrılan altın zerrecikleri cilt yüzeyinde yayılarak etkisini maksimum düzeye çıkarıyor. Altının ince madeni tabakası tüm cildinizi sararak organizma üzerinde pozitif etki yaratır. Birçok vücutsal faaliyetin elektron geçişleriyle sağlandığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Altın vücudun elektrik faaliyetlerinde dengeleyici rol oynar. Ayrıca içsel olarak da mükemmel bir rahatlık hissi yaratır’’ şeklinde konuştu. Timurhan,’’Altın parçacıkları özel bir serum ve masaj ile cildinize nüfuz ediyor. Hücre fonksiyonlarında Altın, vücuttaki enerji akışının düzenlenmesine yardımcı oluyor. Lenf sistemini de harekete geçiren masaj, cilde parlak bir görünüm kazandırıyor. Sandra Bullock, Jennifer Lopez, Sharon Stone, Carmen Electra ve Madonna gibi birçok Hollywood yıldızının düzenli olarak altın masajı yaptırdığı biliniyor’’ dedi. Timurhan, Sevgililer gününde altın gibi parlamanın ücreti 105TL olduğunu sözlerine ekledi. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Kaya termal otel, kaya, kaya termal otel bakımları, altın masaj, altın masajı izmir