Lüks Ev Değerindeki Altın Gelinlik

İzmir’de düzenlenen İf Wedding Fashion 2013 Fuarında Irmak Atuk, Altın Kaplı çok özel bir gelinlik giydi.Sıra dışı tasarım ve modelleriyle ün yapan Özden gelinliğin sahibi Kibriye ÖZDEN 'in, üzeri altın plaka, yakut, zümrüt ve swaroswski taşlarla kaplanmış olarak hazırladığı gelinliği giyen Irmak Atuk, gerçekten çok heyecanlandığını söyledi.Kıyafetin ağırlığı nedeniyle zor anlar yaşayan güzel manken, meraklı bakışlar önünde basına poz verdi. Paha biçilmez taşlarla bezenmiş gelinliğin üzerinde renk vermesi amacıyla kullanılan taşlar ise göz kamaştırdı. Başta ametist, granit ve string olmak üzere bir çok çeşitte madeni taş ile de süslenmiş olan gelinlik taşlar sayesinde düğün günü gelinin stresini de yok ediyor.

Değeri 500 bin TL yi bulduğu söylenen gelinliği taşımakta biraz zorlanan Irmak Atuk, ‘’evlilik her ne kadar gündemimde olmasa da , bir gün evlenirsem böyle değerli bir gelinliği giymeyi arzu ederim’’ dedi. Fuar boyunca bu gelinlik özellikle Arap ve Dubai'li alıcalar tarafından ilgi ile karşılandı.

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER altın gelinlik, pahalı gelinlik, izmir gelinlik fuarı altın gelinlik, ırmak atuk, ırmak atuk altın gelinlik, izmir fuarları, izmir, magazin izmir