Topuklu Kış Botları

Havaların soğuması ile botlar çok sık kullanılmaya başlandı. Peki topuklu kış botlarını nasıl kullanırız?Havalar soğumaya başladıkça ayakkabı seçimleri daha farklı oluyor haliyle. Bu yazıda da bu kışın yeni gözde botlarını tanıtıyoruz. Nereydeyse her kombine uyum sağlayabilen bu botlar, hem rahat hem de şıklar. İsterseniz dar paça kotun altına, isterseniz mini eteğinizin altında kullanın. Her kombine uyum sağlamasını istiyorsanız sadece rengine dikkat edeceksiniz.

Bordo, siyah renkler her kıyafete uyum sağlayabildiği gibi, pembe ve mavi renkleri de çok ideal. 

Bu ayakkabıların iki çeşidi var. Biri, bağcıklı diğeri ise arkadan fermuarlı. Eğer spor bir görünüm kazanmak isterseniz bağcıklıları tercih etmeniz öneririz. Bunun dışında ayakkabıyı süslemek için birbirinden güzel aksesuarlarda var. Renkli raptiyeler ve diğer bütün aksesuarlardan oluşan topuklu ayakkabıların resimlerini sizler için sitemize yerleştiriyoruz. 

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER topuklu botlar, topuklu botlar nasıl kombin edilir, topuklu kış botları, kış botları, kadın ayakkabıları, kadın kış ayakkabıları, kadın kış botları ne kadar, kadın kış botları nerede, magazin, magazin izmir