Sokak Modası

Sokak modası ile kendinizi daha şık ve rahat hissedeceksiniz.Sokak modası rahatlığı ve spor görünümü ile çok sık kullanılan ama çok sık değişen moda bölümlerinden biridir. Sokak modasına uyum sağlamak için ilk olarak vücudunuza uygun kıyafetleri tercih etmeniz gerekir. Bunun dışında moda renkleri takip etmeniz de sizin daha güzel görünmenizi sağlayacaktır.

Salaş, rahat kıyafetleri giyerek yarattığınız tarzınıza Sokak modası denir. İster topuklu ayakkabı, ister spor ayakkabı sokak modası kombinlerinde kullanabilir. Dar kotlar, bol gömlekler ve güneş gözlüğü gibi kolay kombinleri yaratmanın en büyük sırrı da, renkler arasındaki uyumu veya zıtlığı iyi yakalamaktan geçer. Eğer renkleriniz uyum içerisinde olursa şık görünürsünüz. Zıt renkler ile yaptığınız kombinler, alakasız sonuçlar vermediği sürece farklı bir şıklık kazanırsınız. 

Sokak modası için belirli bir kaç aksesuar vardır. Herkesin bildiği büyük halka küpeler bu kombinler için çok uygun olur. Sebebi ise hem spor hem de şık görünebilmesidir. İşlemeli yaka kolyeler de bu sene oldukça gözde. Sokak modasına da tamamen uyum sağlıyor. 

Dikkat etmeniz gereken en önemli noktalardan biri ise, ayakkabı seçiminiz. Renk veya görünüm bakımından kıyafet kombininize uyum sağlayan bir ayakkabı " Rugan" veya parlak ise o ayakkabıdan uzak durun. Sokak modası için en uyumsuz ayakkanı çeşidi rugan tarzındaki ayakkabılardır. 

 


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER sokak modası, sokak kıyafetleri, farklı aksesuarlar, sokak modası kıyafetleri, sokak modasındaki kıyafetler, sokak modası hakkında, ,izmirde sokak modası, izmir magazin, magazin izmir