Londra Moda Haftası'nda Rihanna Koleksiyonu!

Geçtiğimiz hafta cumartesi günü Rihanna Londra Moda Haftası'nda ilk giyim koleksiyonu tanıttı.Dünya'nın en iyi şarkıcılarından biri olan Rihanna, modayla da ilgilenmeye başladı. Sıkı takipçiye sahip olan  ve giydiği kıyafetlerle de medyada bir hayli konuşulan star, ssonun kendi modasını yarattı. 

Sutyen üstleri, yüksek yırtmaçlı elbiseler, tulumlar, kısa badiler ve seksi çizmeler dahil bir çok çeşide yer verdiği kıyafetlerde kendi tarzının rahatlığını da ön plana seriyor. Kırmızılar, sarı, lacivert gibi renkler tercih eden Rihanna, siyahtan da vazgeçmemiş...Tercih ettiği malzemelerin de genelinde saten ve jarse yer alıyor. 

Geçtiğimiz aylarda koleksiyonu ile ilgili açıklama yapan Rihanna: "Koleksiyonuma Londra Moda Haftası'nda  başlayabilmek benim için bir rüyaaydı ve sonunda gerçek oluyor. Ben uzun uzun bir süredir bu koleksiyonu tasarlamak ve River Island'da sunabilmek hazırlandım. Bu benim için muhteşem bir şey ve gerçek bir ayrıcalık. Fanlarımdan ve moda basınından gelecek tepkileri merak ediyorum, sabırsızlanıyorum."  

Rihanna koleksiyonu ve aksesuarları 5 Mart'ta İngiltere'de River Island mağazalarında satışa sunulacak. Açılış yapıldıktan sonra Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya'da Rihanna'nın koleksiyonları satışa sunulacak.


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER rihanna koleksiyonları, rihannanın aksesuarları, londra moda haftasında rihanna koleksiyonu, river island mağaza, 5 mart rihanna koleksiiyonu