If Wedding Fashion İzmir'de Ünlü Mankenler Podyumda

If Wedding Fashion İzmir 7. Gelinlik,Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı Tasarımcısı Tuvana Büyükçınar Demir “Ephemera” koleksiyonu Açılış Gala Defilesi’yle başladı.Fuar Katılımcısı firmalara özel olarak düzenlenen açılış galasında Tasarımcı Tuvana Büyükçınar Demir, “Ephemera” koleksiyonuyla İzmir’deki moda severler ile buluştu. If Wedding Fashion İzmir için özel tasarlanan ve ilk kez sergilenen “Ephemera” koleksiyonu 5’i gelinlik olmak üzere toplam 25 parçadan oluşan defilede Çağla Şikel ve Özge Ulusoy gibi bir çok ünlü manken yer aldı.

Türk Gelinlik Sektörünün kalbinin attığı İzmir’de gerçekleşen , fuarcılık sektörünün öncü kuruluşu İZFAŞ tarafından T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın katkılarıyla,İzmir Büyükşehir Belediyesi,Türkiye Moda ve Hazır Giyim Federasyonu ve Ege Giyim Sanayicileri Derneği desteğiyle 13-16 Şubat gerçekleştirilen fuarda 187 katılımcı yer alacak.

Düzenlenen muhteşem gala defilesinde birbirinden ünlü mankenler yer aldı.Rönesans Ajans Akif Örük’ün koreografisinde gerçekleşen defilede ünlü mankenler Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Didem Soydan, Ebru Öztürk, Selda Car, Beril Kayar, Merve Büyüksaraç, Ece Begüm Yücetan adeta şov yaptı.

DEFİLE'NİN FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYIN


Haberin Galerisi İçin Tıklayın.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER If Wedding Fashion İzmir, İzmir Gelinlik Fuarı, Tuvana Büyükçınar, magazin izmir, izmir gelinlik, gelinlik izmir, izmir moda haberleri, izmirde defile, moda defilesi, Rönesans Ajans, Akif Örük, Ece Begüm Yücetan, Beril Kayar