Barocco

İddialı sezon trendi barok2012-2013 sonbahar kış modasıyla birlikte geri gelen 17.yüzyıla dayanan barok trendi uygulaması ağır bi stil oluşturuyor. Dolce Gabbana ve Ralph Lauren gibi bir çok ünlü markaların koleksiyonlarında öne çıkan 2012-2013 sonbahar kış modası barok trendini günlük hayata geçirmek için fotoğraflardan ilham alabilirsiniz. Şatafatlı ve göşterişli olan barok trendi ağır giyinmeyi dikkat çekmeyi sevenler için geldi.


Barok trendini incelediğimizde; yaldızlı desenler, nakışlı işlemeler, peluş aplikler, altın süslemeler, altın iplikler, kalın asimetrik ve kıvrımlı süslemeler, kadife deri ve ipek kumaşlar karşımıza çıkıyor. Bu sene altın çağı olarak ilan edebiliriz barok trendinde de fazlasıyla her detayında altın göreceğiz.


Göz alıcı görünmeyi sevenler için barok trendi vazgeçilmez oldu. Bu sezon diğer trendler gibi barok trendi heryerde karşımıza çıkmayacak sevenlerini bekleyecek. Bu trendi uygularken çok dikkatli olmalısınız. Barok trendine uygun bi parça kullanacaksanız (elbise, ceket, etek ya da pantolon) kiyafetinizin geri kalaninin son derece sade olmasina özen gösterin. Saçlarinizi açik ve dogal halinde birakin. ve tabiki 2012-2013 sonbahar kış modasının diğer bi trendi olan kırmızı rujunuzu kullanın. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER