Duayen Gazeteci Şenay Düdek'in Yeni Kitabı Çok Ses Getirdi.

Türkiye'nin duayen magazin gazetecilerinden Şenay Düdek'in ilk romanı “İki Sevda Arasında” büyük ses getirdi.Usta gazeteci Şenay Düdek ilk romanı “İki Sevda Arasında” okurlardan büyük ilgi görüyor. Düdek, 2,5 yılda yazdığı gerçek yaşam öykülerinde oluşan kitabının geliriyle İzmir’de bir ilkokula anaokulu yaptıracak.

Romanın baş kahramanı olarak kendisine Hatice'yi seçen Şenay Düdek, Hatice'nin sürükleyici hayat hikayesini kaleme alıyor. Hem yetim hem de öksüz olan Hatice'nin yolu İzmir'e düşecektir ve büyük şehrin büyük dertleri arasında okumaya çalışacaktır. Ağabeyi, dedesi ve ninesiyle İzmir'in ağır şartlarında yaşam mücadelesi veren Hatice, ninesinin ölümüyle sarsılacak; uzun süredir görmedikleri akrabalarının sayesinde hayata yeniden umutla bakmaya başlayacaktır. Romanın diğer kahramanı Zeynep'in yaşayacağı aşk ve sonrasında alnına sürülecek kara bir leke romanın gidişatını olduğu gibi değiştirecektir.
Şenay Düdek'in İzmir'de yaşanan bir aile dramını konu alan ve çok satanlar listesine giren ilk romanı İki Sevda Arasında, Alfa Yayıncılık aracılığıyla okurlarla buluşuyor.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Şenay Düdek, Magazin izmir, İki Sevda Arasında, haber izmir, izmir haberleri, şenay düdek kitabı