İzmir Devlet Senfoni Orkestrası'ndan Çok Özel Konser

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası, tarihinde ilk kez "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü" nedeniyle özel konsere imza atacak.İzmir Devlet Senfoni Orkestrası (İZDSO), tarihinde ilk kez 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Ramada Otel’in katkılarıyla bir konser verecek. Konsere dünyaca ünlü Obua sanatçısı Albrecht Mayer solist olarak katılacak.

Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde (AASSM) 10 Ocak Cuma günü saat 20.30'da başlayacak Çalışan Gazeteciler Günü Konserinde Berlin Flarmoni Orkestrası solo Obua sanatçısı Albrecht Mayer solist olarak sahne alacak. Şefliğini de dünyaca ünlü Alman sanatçı Mayer'in yapacağı konserde İzdso Obua sanatçısı Murat Özülgen de solist olarak katılacak.

Çalışan Gazeteciler Günü Konseri'nde dünyaca ünlü besteciler Vivaldi,Bach, Beethoven eserleri seslendirilecek.Konser programında Antonio Vivaldi'nin 2 Obua için Konçerto Rv. 535, Johann Sebastian Bach'ın BWV 1055 Obua d’amore Konçertosu, Ludwig van Beethoven'in Senfoni No. 6 Op. 68 ‘Pastoral’ eserleri yer alacak.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER ahmed adnan saygun sanat merkezi, aassm , ocak ayı izmir etkinlikleri