Gripin 11 Ocakta Hayranları ile Buluşacak

Sevilen Rock Gruplarından biri olan Gripin 11 Ocakta Ooze Venue'de sahneye çıkıyor.Sevilen Rock gruplarından biri Gripin 11 Ocakta sevenleri ile buluşuyor. İzmir'in iyi mekanlarından biri olan Ooze Venue'de Sahneye çıkacak olan Gripin grubu için biletlerinizi şimdiden ayırttın. 

Birol Namoğlu (solist), Arda İnceoğlu (bas gitar), Murat Başdoğan (gitar) ve İlker Baliç’ten (davul) oluşan Gripin, Türk Rock müziğinin en başarılı performans gruplarından biri kabul ediliyor.
2010 yılında çıkardıkları son albümlerinin “M.S. 05.03.2010” prodüktörlüğünü Gripin’in önceki albümlerinde de imzası bulunan Haluk Kurosman üstlenirken, Akşamlar, Beş, Gözyaşlarım Değil Onlar, Durma Yağmur Durma, Koca Çınar, Gidenin Dostu Olmaz, Müsait Bir Yer, Sal Sensizliği Üstüme, Sen Gidiyorsun, Yolcu Yolunda Gerek parçalarının düzenlemeleri Gripin & Haluk Kurosman imzası taşıyor. Ayrıca bestesi ünlü Yunanlı müzisyen Antonis Bardis’e ait, albümün çıkış şarkısı olan “Durma Yağmur Durma”nın sözleri ise Birol Namoğlu’na ait. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER gripin izmir konseri, gripin, gripin izmir konser fiyatı, gripin hakkında