Spes Sports Studio Karşıyaka Hizmete Açıldı

Spes Sports Studio, personal training, pilates, çocuk cimnastiği, çocuk dansları, latin ve modern dans eğitiminin yanı sıra zumba, yoga ve step aerobik seanslarıyla Karşıyakalıların yüzünü güldürüyor.Günümüz iş dünyasında insan hareketinin giderek kısıtlandığı ve insanın ofis içerisinde masa başına mahkum olduğu çağımızda spor egzersizlerinin önemi gittikçe artıyor. Yoğun iş temposundan arta kalan zamanlarda spor merkezlerine ilgi artarak çoğalırken İzmir de de bu spor merkezlerine her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Bunlardan birisi de Karşıyaka Zübeyde Hanım caddesinde geçtiğimiz günlerde hizmete giren Spes Sports Studio.

Personal training, pilates, çocuk cimnastiği, çocuk dansları, latin ve modern dans eğitiminin yanı sıra zumba, yoga ve step aerobik seanslarının da verildiği merkez özellikle Karşıyakalı bayanların ilgi merkezi haline geldi. Manisa Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenliği mezunu Özgecan Büyükyazıcı’nın sahibi ve işletmecisi olduğu spor merkezinde öğrenciler ile bir bir ilgileniliyor. Aynı zamanda Türkiye cimnatik federasyonu pilates ve step aerobik eğitmeni olan Özgecan Büyükyazıcı, kişiye özel uyguladıkları antrenman ve egzersiz programlarıyla öğrencilerin taleplerine yönelik sonuçlara çok kısa sürede ulaştıklarını vurguladı. Balanced body üniversitesi pilates eğitmenliği sertifikası sahibi Özgecan Büyükyazıcı, sporda disiplinin önemli olduğunu belirtirken.

Kişiye özel egzersiz programının yanı sıra beslenme ve diyetinde büyük önem taşıdığını söyledi. Spes Sports Studio Karşıyaka toplam 370 metre kare alanda uzman eğitmenleri ile haftanın 7 günü sabah saat 10 ile akşam 22.00 arası hizmet veriyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Spes Sports Studio,Spes Sports Studio spor kulübü, Spes Sports Studio karşıyaka, karşıyaka spor kulüpleri, izmir spor merkezleri, izmir spor