Otomotivcilerden 18. Yıl Balosu

Egeli otomotivciler, sektörlerinin geleceğini Swissotel Büyük Efes'te düzenleyecekleri zirve ile İzmir'de tartıştı.Ege Otomotiv Derneği'nin (EGOD) 18. kuruluş yıldönümü kutlamaları çerçevesinde gerçekleştirilen zirvenin moderatörlüğünü ise Ege Bölgesi Sanayi Odası (EBSO) Meclis Başkanı, Tiryakiler Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Tiryaki yaptı.

Saat 15.00'de başlayan zirveye CMS CEO'su Ünal Kocaman, İzmir Ticaret Odası (İTO) Meclis Başkanı ve Poyraz Otomotiv Yönetim Kurul Başkanı Selami Özpoyraz, Hayes Lemmerz İnci Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim, Otomotiv Sanayicileri Derneği (OSD) Genel Sekreteri Ercan Tezer, BASİFED Başkanı Sıtkı Şükürer ve İzmir'in önde gelen otomotivcilerinden Abdullah Kavuk, Alattin Yüksel ile birlikte 500'e yakın kişi katıldı.Zirvenin ardından kokteyl ile devam eden organizasyon, Sunshine Band Orkestrası'nın birbirinden güzel şarkıları seslendireceği gala yemeği ile sona erdi.

Zirvenin ardından düzenlenen kokteyl ve gala yemeği de EGOD'un 18. kuruluş yılını kutladı. Yaklaşık 500 davetlinin katıldığı gecede Otomotivcilerin Sunshine Band Orkestrası'nın güzel parçalarını dinleyeceklere keyifli bir akşam geçirdi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER egeli otomotiv derneği, egod, ebso, tiryakiler otomotiv, mehmet tiryaki, ünal kocaman, poyraz otomotiv