Liyakat’tan Kırmızı Gece

Lider yaratıcı Katılımcılar Derneği’nin “KIRMIZI GECE- Sevgi – Dostluk – Hoşgörü” buluşması Alyans Kulüp de gerçekleştirildi.Sosyal sorumluluk ve girişimcilik projeleri ile öne çıkan LİYAKAT – Lider Yaratıcı Katılımcılar Derneği, gündüz Optimum Outlet ve ardından Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirdikleri dans gösterisinin ardından akşam da Külçük Kulüp Alyans Restoran’da ir araya geldi. Dernek üyeleri arasındaki iletişimi güçlendirmek ve gelecek dönem projelerini değerlendirmek amacıyla düzenlenen geceye katılan kadınlar kırmızı, erkekler siyah giydiler.

Sevgililer Günü’ne farklı bir anlam katmak, üyeler arasındaki ilişkileri güçlendirmek amacıyla planlanan Kırmızı Gece, hoş sürpriz ve hediyelerle renklendi. MSC Grubu’nun dans gösterisi katılımcılar tarafından ilgiyle izlenirken Salih Zengin Mücevherat’ın mücevher defilesi de bir o kadar ilgi gördü. LİYAKAT Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Berkay Eskinazi’ye hazırlanan sürpriz doğum günü kutlaması da gecenin ayrı bir rengi oldu.

Liyakat Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Eskinazi, 14 Şubat’ın sadece sevgililerin günü olarak kutlanmasının yetersiz olduğunu belirterek “KIRMIZI GECE olarak gerçekleştirdiğimiz organizasyon ile Toplumların gelişmesindeki en önemli eksiklik olan sevgi, hoşgörü ve dostluk olan ‘Sevgi Günü’nü kutluyoruz. Amacımız bütün üyelerimiz, eşleri ve yakınları ile birlikte gelecek dönem projelerimizi gözden geçirmek ve iç iletişimimizi güçlendirmek. Aynı zamanda şu ana kadar gerçekleştirdiğimiz her projemize ayrı ayrı çok yoğun katkısı olan üyelerimize bu gece ile teşekkür etmek istedik. Önümüzdeki dönemlerde sosyal sorumluluk ve girişimcilik alanlarında çok farklı projelerle yine hem ekonomimize hem de topluma katkı koymaya çalışacağız” dedi.

 

 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER liyakat, liyakat derneği, liyakat derneği kırmızı, sevgililer günü liyakat