İzmir’in prestijli yeni iş ve yaşam merkezi Bayraklı Tower’da geri sayım başladı!

Kavuklar’ın ana hissedarı olduğu ve Miray İnşaat’ın ortaklığıyla yapımı gerçekleştirilen Bayraklı Tower’ın inşaatı 21’inci katına ulaştığında ofislerin de yüzde 90’ı satıldı.İzmir’in yeniden yapılanma ve büyüme sürecindeki ev sahipliğiyle yatırım değeri hızla artan İzmir’in İpekyolu Ankara Caddesi’nde, faaliyete geçecek ilk iş-yaşam merkezi olan Bayraklı Tower, dünya standartlarındaki kalitesiyle İzmir’in çehresini değiştirmeye hazırlanıyor. Ticaretin yeni merkezinde 100 metreye ulaşan yüksekliğiyle bölgeye dinamizm getiren Bayraklı Tower’da, son ofisler için talepler alınırken, yoğun ilgi nedeniyle satışa açılan son 2 kat da yarım kat ve/veya tam kat seçeneğiyle yatırımcılara sunulmaya başlandı.

Tercih edilen home-office konseptiyle bölgenin ihtiyacına modern bir çözüm getiren Bayraklı Tower’ın tercih sebepleri arasında, maliyet ve iş yönetiminde maksimum verim sunan ve Türkiye’de bir ilk olan Akıllı Kontrol Sistemi üst sıralarda geliyor. Kuru temizlemeden araba yıkamaya, ofis temizliğinden taksi çağırmaya kadar tüm konsiyaj hizmetleri kullanılan yeni teknoloji çözümleriyle kullanıcıların parmağının ucuna taşınacak.

İzmir’in eşsiz manzarasını cam cephesiyle ofislere taşıyan Bayraklı Tower’da, tasarım kadar güvenlik önlemlerinin de ön planda tutulması satışları hızlandırdı. Bayraklı Tower için özel olarak dizayn edilen panel cephe profil sistemiyle, projenin dış cephe montaj süresi yüzde 50 kısaltılırken depreme karşı dayanıklılığı da yüzde 50 artırıldı.

Sosyal alanlarında da Türkiye’nin ve dünyanın uzman markalarıyla işbirliği yapılan Bayraklı Tower’da, yemek ve alışveriş katları için de kiralama talepleri alınmaya başlandı. Yüzde 25 peşin, 120 ay vade kolaylığıyla son ofislerin satışa sunulduğu Bayraklı Tower, lojistik, sağlık, hukuk, medya ve teknoloji gibi Türkiye ekonomisini yükselten birçok sektörün önde gelen kurumları tarafından tercih edildi.

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER Bayraklı Tower İzmir, Kavuklar İnşaat, Kavuklar İzmir, Metehan Kavuk, İzmir Emlak, İzmir gayrimenkul, izmir yaşam, magazin izmir