İzmir Gourmet Guide seçici kurul üyeleri 4. sayı için bir araya geldi

İzmir Gourmet Guide’ın gelenekselleşen "Bir adım öne çıkanlar" seçici kurul yemeği, Mövenpick Hotel Izmir'de gerçekleşti.İzmir'in tarih boyunca kuşaktan kuşağa aktarılan özgün mutfak kültürünün geliştirilmesi, yaşatılması ve özünü hiç yitirmeden gelecek nesilllere ulaştırılması adına, Mandal Ajans tarafından hazırlanan İzmir Gourmet Guide’ın gelenekselleşen "Bir adım öne çıkanlar" seçici kurul yemeği, Mövenpick Hotel Izmir'de gerçekleşti.
Seçici kurul üyelerinden Mövenpick Hotel Izmir Baş aşçısı Barış Torcu ev sahipliğinde bir araya gelen; Ahmet Güzelyağdöken, Bülent Akgerman, Eray Gürler, Haluk Özyavuz, Hanne Wiggers Paradiso, Nilgün Gürkaynak, Stefanie Gürel, Tunçdan Baltacıoğlu ve Ünal Ersözlü'nün de aralarında bulunduğu seçici kurul, 4. sayısı çıkacak olan kitaptaki yenilikler hakkında konuştu. Mandal Ajans başkanı Serkan Saysen, geleneksel hale gelen "Bir adım öne çıkanlar" bölümünün mekan seçim kriterleri hakkında bilgi verirken, 4. sayıdaki yeniliklerden de bahsetti. Kitaba üç yeni bölüm eklediklerini belirten Saysen, kitabın boyutunu da değiştirdiklerini söyledi.
Saysen, her yıl haziran ayında gerçekleştirilen gelenekselleşmiş İGG lansman gecesinde, sektöre yıllarını veren mekan sahiplerine bu sene ilk defa "Altın Tabak" ödülü verileceğini de sözlerine ekledi.
Gece, Barış Torcu ve ekibinin hazırladığı özel lezzetler ve yemek üzerine yapılan keyifli sohbetler ile devam etti.
İzmir Gourmet Guide
İzmir için ilk ve tek olan yeme-içme ve eğlence rehberi, güncellenmiş mekan seçenekleri ve yenilenen yüzüyle hem İzmirliler'e hem de yerli ve yabancı turistlere lezzetli alternatifler sunuyor.
Mandal Ajans tarafından hazırlanan İzmir Gourmet Guide, Türkçe ve İngilizce seçeneğiyle yıllık bir yayın olup her yıl Haziran ayında yeni sayısıyla piyasa çıkıyor.
 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER izmir gourmet guide, izmir yeme içme rehberi, izmir gourmet guide, izmir movenpick otel, movenpick otel haberleri, magazin, magazin izmir