Folkart Towers

İzmir'in Bayraklı ilçesinde yapımına başlanan Folkart Towers şimdi den yoğun ilgi görüyor.İnşaat sektörünün önde gelen yayınlarından Exclusive Homes Dergisi, Folkart Towers'ı "En iyi yüksek bina" seçti. Exclusive Homes Dergisi bir yıl boyunca okurlarının beğenisine sunduğu markalı emlak projelerini tekrar gözden geçirdi ve yılın öne çıkan, yıldızı parlayan, ses getiren projelerinden geniş bir seçki hazırladı. 24 dalda sektörün yıldızlarının belirlendiği sayıda, mimariden lokasyona, en doğru karma kullanımdan en özgün temaya sahip projeye kadar birçok alanda projeler değerlendirilip en başarılı olanları seçildi. Folkart Towers'ı en iyi yüksek bina seçen Exclusive Homes Dergisi, sayfalarında projeyi tanıttı.

2013'de tamamlanacak
İzmir'in en dikkat çeken projesi olan Folkart Towers, 200'er metre yüksekliğindeki 40'ar katlı iki kulesiyle daha inşa halindeyken İzmir'in yeni kent merkezinin simgesi oldu. Tamamlandığında Avrupa'nın en yüksek 5'inci ikiz kuleleri olacak Folkart Towers bünyesinde alışveriş merkezleri, spor kompleksleri, ofis ve rezidanslar yer alıyor. 150 milyon dolarlık yatırımın 2013 yılı sonunda tamamlanacağını belirten Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, "Exclusive Homes gibi sektörün önemli bir yayın organının Folkart Towers'ı en iyi yüksek bina seçmesi bizi çok gururlandırdı. Daha önce de Türkiye'nin en güçlü konut markaları ve Türkiye'nin en çok konuşulan markaları arasında yer aldık. Narlıdere projemiz ile de Avrupa'da önemli bir ödül aldık. Bu ödüller bizi motive ederek her zaman daha iyi olmaya teşvik ediyor" dedi. 

  • PAYLAŞ:

BENZER HABERLER

ETİKETLER folkart Towers, folkart Towers nerede, folkart Towers fiyatları, folkart Towers kaç katlı, folkart Towers ne zaman açılacak, magazin, magazin izmir, izmirde magazin